Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات10G SFP + فرستنده گیرنده

LC Dual Connector Transceiver Optical 10GBase-ZR 80km فاصله

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

LC Dual Connector Transceiver Optical 10GBase-ZR 80km فاصله

چین LC Dual Connector Transceiver Optical 10GBase-ZR 80km فاصله تامین کننده

تصویر بزرگ :  LC Dual Connector Transceiver Optical 10GBase-ZR 80km فاصله

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: AT-SP10ZR

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1pcs
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: 10 or 20pcs in Plastic tray
Delivery Time: 1~3working days after payment
Payment Terms: T/T, Paypal,Western Union
Supply Ability: 60,000pcs per month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: ماژول های اترنت SFP با قابلیت اتصال داغ نرخ داده: 10Gbase-ZR
طول موج: 1550nm فاصله: 80 کیلومتر
اتصال دهنده: LC دوگانه کاربرد: SwitchBlade x3112

10G SFP + فرستنده 10GBase-ZR 80km فاصله

 

این AT-SP10ZR compatible SFP+ transceiver provides 10GBase-ZR througut up to 80km over single-mode fiber (SMF) at a wavelength of 1550nm using a LC connector. فرستنده سازگار SFP + فرستنده 10 GB-ZR تا 80km بیش از فیبر یک حالت (SMF) در طول موج 1550nm با استفاده از اتصال دهنده LC فراهم می کند. It is guaranteed to be 100% compatible with the equivalent تضمین شده است که 100٪ با معادل آن سازگار باشد transceiver. گیرنده This easy to install, hot swappable transceiver has been programmed, uniquely serialized and data-traffic and application tested to ensure that it will initialize and perform identically. این آسان برای نصب ، گیرنده قابل تعویض داغ برنامه ریزی شده است ، به صورت سریالی منحصر به فرد و ترافیک داده ها و برنامه های آزمایش شده برای اطمینان از ابتکاری و اجرای یکسان. Digital optical monitoring (DOM) support is also present to allow access to real-time operating parameters. پشتیبانی از مانیتور نوری دیجیتال (DOM) نیز برای دسترسی به پارامترهای عملیاتی در زمان واقعی امکان پذیر است. We stand behind the quality of our products and proudly offer a limited lifetime warranty. ما در پشت کیفیت محصولات خود ایستاده و با افتخار ضمانت محدود عمر را ارائه می دهیم.

 

GEZHI ماژول فرستنده گیرنده AT-SP10ZR سازگار را در انبار دارد و بسیاری از آنها می توانند در دو روز کاری ارسال شوند.

 

هر AT-SP10LR-A در پورت / پلت فرم خاص خود آزمایش می شود ، که شامل تأیید صحت انطباق برای فاصله ، طول موج ، تراکم ترافیک و نور است.

 

امکانات:

  • 10GBASE-ZR Pluggable Plus-Form شکل کوچک (SFP +).
  • استاندارد مبتنی بر استاندارد 10 گیگابیت اترنت (10 GBASE-ZR).
  • سرعت خط 10 گیگابایت در ثانیه.
  • فاصله عملیاتی تا 80 کیلومتر بر روی فیبر OS1.
  • طول موج فرستنده 1550nm.
  • کانکتور دوبلکس LC با استاندارد صنعتی.
  • فیبر Singlemode (SMF).
  • مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM).

 

کاربرد

  • SwitchBlade x3112
  • SwitchBlade x908
  • سوئیچ شبکه لایه 3+ سری x610
  • x900 Advanced Layer 3 Switch Series

 

مشخصات:

 

P / N AT-SP10ZR
نرخ داده 10Gbase ZR
واگننگشت 1550nm
فاصله 80 کیلومتر
فرستنده EML
گیرنده APD
DDM / DOM آره
رسانه ها SMF
دمای کارکرد 0 ° C تا + 70 ° C
نام تجاری سازگار همه

 

مزایای رقابتی:


1. با کیفیت عالی و 3 سال ضمانت
2. قیمت گذاری رقابتی
3. کاملاً سازگار
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. ذخیره سهام ، تحویل سریع

 

LC Dual Connector Transceiver Optical 10GBase-ZR 80km فاصله

 

 

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)