Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول فیبر SFP

10 GBase-SR 10G BIDI SFP 300 متر فاصله دوگانه LC

کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

10 GBase-SR 10G BIDI SFP 300 متر فاصله دوگانه LC

چین 10 GBase-SR 10G BIDI SFP 300 متر فاصله دوگانه LC تامین کننده

تصویر بزرگ :  10 GBase-SR 10G BIDI SFP 300 متر فاصله دوگانه LC

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: /

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1pcs
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: 10 or 20pcs in Plastic tray
Delivery Time: 1~3working days after payment
Payment Terms: T/T, Paypal,Western Union
Supply Ability: 60,000pcs per month
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: ده ماژول فیبر نوری SFP ده گیگابیت نرخ داده: 10Gbase-SR
طول موج: 850nm فاصله: 300 متر
اتصال دهنده: دو LC کاربرد: پیوندهای نوری
برجسته:

fiber optic transceiver

,

sfp optical module

10 GBase-SR 10G BIDI SFP 300 متر فاصله دوگانه LC

 

فرستنده گیرنده 10 GB-SR SFP + (MMF ، 850 نانومتر ، 300 متر ، LC ، DOM)

 

فرستنده گیرنده قابل تنظیم (SFP) کوچک فرم GEZHI با توافق نامه چند منظوره قابل نصب فاکتور کوچک (MSA) سازگار است.فرستنده های SFP + دارای کارایی بالا ، مقرون به صرفه هستند که از نرخ داده دوگانه 10Gbps و فاصله پشتیبانی تا 300M با MMF پشتیبانی می کنند.فرستنده گیرنده SFP + GEZHI سازگار با RoHS و عاری از سرب است.

 

 

امکانات:

  • 10GBASE-SR Pluggable Plus-فاکتور کوچک شکل (SFP +).
  • استاندارد مبتنی بر استاندارد اترنت 10 گیگابیتی (10 گیگابایت-SR).
  • سرعت خط 10 گیگابایت در ثانیه.
  • فاصله کاری تا 300 متر بر روی فیبر OM4.
  • طول موج فرستنده 850nm.
  • کانکتور دوبلکس LC با استاندارد صنعتی.
  • SFP + SR در Multimode Fiber (MMF).
  • مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM).

 

کاربرد

  • 10GBASE-SR / SW
  • کانال فیبر 10G
  • پیوند نوری دیگر

 

مشخصات:

 

P / N /
نرخ داده 10 گیگابایت
واگننگشت 850nm
فاصله 300 متر
فرستنده VCSEL
گیرنده پین
DDM / DOM آره
رسانه ها MMF
دمای کارکرد 0 ° C تا + 70 ° C

 

 

مزایای رقابتی:


1. با کیفیت عالی و 3 سال ضمانت
2. قیمت گذاری رقابتی
3. OEM / ODM برچسب سفارشی
4. ذخیره سهام ، تحویل سریع

 

 

 

 

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)