Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات10G SFP + فرستنده گیرنده

10GBase-SR 10G BIDI SFP Brocade Compatible 300 Meter Distance Dual LC

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

10GBase-SR 10G BIDI SFP Brocade Compatible 300 Meter Distance Dual LC

چین 10GBase-SR 10G BIDI SFP  Brocade Compatible 300 Meter Distance Dual LC تامین کننده

تصویر بزرگ :  10GBase-SR 10G BIDI SFP Brocade Compatible 300 Meter Distance Dual LC

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: 44W4408

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1pcs
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: 10 or 20pcs in Plastic tray
Delivery Time: 1~3working days after payment
Payment Terms: T/T, Paypal,Western Union
Supply Ability: 60,000pcs per month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: ده ماژول فیبر نوری SFP ده گیگابیت نرخ داده: 10Gbase-SR
طول موج: 850nm فاصله: 300 متر
اتصال دهنده: دو LC کاربرد: پیوندهای نوری

Brocade 10GBase-SR 10G BIDI SFP Brocade سازگار با فاصله 300 متر Dual LC

 

 

سازگار Brocade 44W4408 IBM فرستنده 10GBase-SR SFP + فرستنده فرستنده (MMF ، 850nm ، 300m ، LC ، DOM)

 

GEZHI's 44W4408 Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivers are compatible with the Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA). فرستنده گیرنده قابل تنظیم (SFP) کوچک فرم GEZHI 44W4408 با سازگار با توافق چند منظوره قابل جمع آوری فاکتور کوچک (MSA) سازگار است. The SFP+ transceivers are high performance, cost effective modules supporting dual data-rate of 10Gbps and support distance up to 300m with MMF. فرستنده های SFP + دارای کارایی بالا ، مقرون به صرفه هستند که از نرخ داده دوگانه 10Gbps و فاصله پشتیبانی تا 300M با MMF پشتیبانی می کنند. GEZHI's SFP+ transceivers are RoHS compliant and lead-free. فرستنده گیرنده SFP + GEZHI سازگار با RoHS و عاری از سرب است.

 

 

امکانات:

  • 10GBASE-SR Pluggable Plus-Form شکل کوچک (SFP +).
  • استاندارد مبتنی بر استاندارد 10 گیگابیت اترنت (10 GBASE-SR).
  • سرعت خط 10 گیگابایت در ثانیه.
  • فاصله کاری تا 300 متر بر روی فیبر OM4.
  • طول موج فرستنده 850nm.
  • کانکتور دوبلکس LC با استاندارد صنعتی.
  • SFP + SR در Multimode Fiber (MMF).
  • مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM).

 

کاربرد

  • 10GBASE-SR / SW
  • کانال فیبر 10G
  • پیوند نوری دیگر

 

مشخصات:

 

P / N سازگار با IBM 44W4408
نرخ داده 10 گیگابایت
واگننگشت 850nm
فاصله 300 متر
فرستنده VCSEL
گیرنده پین
DDM / DOM آره
رسانه ها MMF
دمای کارکرد 0 ° C تا + 70 ° C
نام تجاری سازگار آی بی ام

 

 

مزایای رقابتی:


1. با کیفیت عالی و 3 سال ضمانت
2. قیمت گذاری رقابتی
3. سازگار با کاملاً کامل (// Extreme / Juniper / IBM ...)
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. ذخیره سهام ، تحویل سریع

 

 

 

 

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)