Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتکلید های نوری

LC/PC Connector 1x2 Mechanical Optical Switch Low Insertion Loss

کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

LC/PC Connector 1x2 Mechanical Optical Switch Low Insertion Loss

چین LC/PC Connector 1x2 Mechanical Optical Switch Low Insertion Loss تامین کننده

تصویر بزرگ :  LC/PC Connector 1x2 Mechanical Optical Switch Low Insertion Loss

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: GZ-1x2 Optical Switch

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: 2pcs in a foam with paper Box
Delivery Time: 2~7working days
Supply Ability: 60000pcs per month
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: فیبر نوری سوئیچ طول موج: 1310 / 1550nm
کانال: 1x2 نوع کنترل: عدم چسبیدن
اتصال دهنده: LC / SC / FC / ST (رایانه شخصی یا APC) کاربرد: شبکه نوری
برجسته:

optical switch module

,

optical fiber switch

سوئیچ نوری LC / PC کم سوئیچ درج کم از دست دادن پایداری و قابلیت اطمینان بالا

 

سوییچ نوری مکانیکی GEZHI Photonics 1x2 کانالهای نوری را با هدایت یک سیگنال نوری ورودی به یک فیبر خروجی انتخاب شده متصل می کند.
 
سوئیچ نوری مکانیکی GEZHI Photonics '1x2 تمام طول موج را در 1250nm 50 1650nm پشتیبانی می کند ، قابلیت اطمینان فوق العاده بالا ، از دست دادن کم درج ، سرعت تغییر سریع و همچنین عملکرد دو جهته را ارائه می دهد.سوئیچ های نوری به طور گسترده ای برای شبکه های نوری ، محافظت ، انتقال و گیرنده ، سیستم تست شبکه و ابزار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

امکانات

  • کم هزینه بی نظیر
  • ضرر کم درج
  • جداسازی کانال کانال
  • پایداری و قابلیت اطمینان بالا

 
مشخصات

مولفه های

 GZ-FSW-1 × 2
دامنه طول موجنانومتر40 8 850/1300 ± 401260 ~ 1650
طول کارکردنانومتر850/13001310/1490/1550/1625/1650
ضرر درجدسی بلنوع: 0.8 حداکثر: 1.2نوع: 0.5 حداکثر: 0.8
برگشت ضرردسی بلMM≥30 SM≥50
متقاطعدسی بلMM≥35 SM≥55
PDLدسی بل.050.05
WDLدسی بل.20.25
TDLدسی بل.20.25
تکرارپذیریدسی بل2 2 0.02
منبع تغذیهv3.0 یا 5.0
طول عمربار≥107
زمان تعویضاماس8 پوند
قدرت انتقالمگاوات500 پوند
دمای کارکرد-20 ~ + 70
دمای ذخیره سازی-40 ~ + 85
وزنگرم16
بعد، ابعاد، اندازهمیلی متر(L) 27.0 × (W) 12.0 × (H) 8.2 سفارشی سازی در دسترس است.
 

پین

مولفه هایپیندرایو برقیسنسور وضعیت
1x2مسیر نوری156102-33-47-88-9
چفت شدنP1-P2-- -نزدیکباز کنباز کننزدیک
P1-P3V +GND--باز کننزدیکنزدیکباز کن
عدم چفت شدنP1-P2----نزدیکباز کنباز کننزدیک
P1-P3V +--GNDباز کننزدیکنزدیکباز کن

 
مسیر نوری

وضعیت یکوضعیت دو

 
                 LC/PC Connector 1x2 Mechanical Optical Switch Low Insertion Loss
 

 
                     LC/PC Connector 1x2 Mechanical Optical Switch Low Insertion Loss
 

 
اطلاعات سفارش

حالتطول موجنوع ولتاژمدل کنترلنوع فیبرقطر فیبرطول فیبراتصال دهنده

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
15 = 1550nm
13/15 = 1310 / 1550nm
X = دیگران

3 = 3 ولت
5 = 5 ولت

L = چسبیدن
N = عدم چفت شدن

5 = 50/125
6 = 62.5 / 125
9 = 9/125
X = دیگران

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 میلی متر
30 = 3.0 میلی متر
X = دیگران

1 = 1 متر
2 = 1.5 متر
X = دیگران

0 = هیچکدام
1 = FC / PC
2 = FC / APC
3 = SC / PC
4 = SC / APC
5 = ST / PC
6 = ST / APC
7 = LC / PC
8 = LC / APC

 
 

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)