Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات10G SFP + فرستنده گیرنده

فرستنده نوری 10 کیلومتر LR DDM 10G ، فرستنده فیبر نوری LC SFP-10G-LR

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

فرستنده نوری 10 کیلومتر LR DDM 10G ، فرستنده فیبر نوری LC SFP-10G-LR

چین فرستنده نوری 10 کیلومتر LR DDM 10G ، فرستنده فیبر نوری LC SFP-10G-LR تامین کننده

تصویر بزرگ :  فرستنده نوری 10 کیلومتر LR DDM 10G ، فرستنده فیبر نوری LC SFP-10G-LR

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: GEZHI
گواهی: TUV/CE/FCC/RoHS/ISO9001
Model Number: GP-H131-LRC

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1 pieces
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: According to quantity ,we can offer 1 by one in box ,or 10pcs in plastic box or 20pcs.
Delivery Time: 1~4 work days
Supply Ability: 60000 Piece/Pieces per month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
داده ها: 10.3Gbps فاصله: تا 10 کیلومتر
قدرت: 3.3 ولت اتصال دهنده: دوبلکس LC
سازگار: MSA SFF-8431 ، IEEE 802.3ae

10G 1310nm 10km LR SFP + فرستنده گیرنده

10G 1310nm 10km LR DDM SFP + LC SFP-10G-LR

فرستنده های گیرنده 10G SFP + برای 10G اترنت به ازای هر 802.3ae طراحی شده اند ، و می تواند سرعت داده را از 9.95Gb / s تا 11.1Gb / s پشتیبانی کند. تشخیص دیجیتالی از طریق رابط I2C مطابق با SFP + MSA مشخص شده است. ما می توانیم سازگاری 100٪ ارائه دهیم.

امکانات:

داغ قابل حل SFP

فرستنده DFB-LD 1310nm
نرخ انتقال داده: 10.3Gbps
فاصله تا 10 کیلومتر
منبع تغذیه تنها 3.3 ولت و رابط منطق TTL
کانکتور دوبلکس LC
سازگار با MSA SFF-8431 ، IEEE 802.3ae
عملکرد مانیتورینگ دیجیتال تشخیصی
دمای کارکرد: 0-70


برنامه های کاربردی:

10GBASE-LR در 10.31Gbps
10 GBASE-LW در 9.95Gbps

کانال فیبر 10G

10G 1310nm 10km LR DDM SFP + LC سازگار SFP-10G-LR

ابعاد مکانیکی:

SFP.png

ترتیب اطلاعات:

شماره قطعه توضیحات محصول
GP-H131-LRC 1310nm ، SFP + ، 10Gbps ، 10km ، 0ºC ~ + 70ºC

ماژول 10Gb SFP Plus ، فرستنده نوری 10G Mini-GBIC داغ قابل اتصال

تجهیزات 100٪ قابل باد کردن و برند مورد نیاز شما.

SFP-10G-LR ACCEDIAN 7 SN-400 ACCEDIAN 7 SN-500

ADTRAN 1442410G1 ADTRAN 1442420G1 ADTRAN 1700486F1

ALCATEL-LUCENT 3HE04823AA SFP-10G-LR-ALCATEL 3FE62600DA 3FE62600EA

ALLIED TELESIS AT-SP10LR ARISTA SFP-10G-LR-ARISTA ARUBA SFP-10GE-LR-ARUBA

شبکه های BLAD AVAYA AA1403011-E6 BN-CKM-SP-LR BROCADE-FOUNDRY 10G-SFPP-LR

BROCADE-FOUNDRY XBR-000153 CALIX 100-01512 CALIX 100-01903

CHECK POINT CPAC-TR-10LR CHELSIO SM10G-LR CIENA XCVR-S10V31

CITRIX EW3A0000711 CYAN 280-0092-00 OPTICS CENTER DATA CENTER AN-SFP10G-LR

DELL 0RN84N DELL 330-2403 DELTA LCP-10G3B4QDR

DELTA LCP-8500B4QDR ENTERASYS 10GBASE-LR-SFPP EXTREME 10302

F5 NETWORKS F5UPGSFP + LRR FINISAR FTLX1471D3BCL FORCE10 GP-10GSFP-1L

FORTINET FG-TRAN-SFP + LR FUJITSU SFPP-LR GIGAMON SFP-533

H3C 0231A0A8 J9151A JD094B 455886-B21

IBM 45W1216 IBM 45W4264 INTEL E10GSFPLR JDSU JSH-01LWAA1

JUNIPER EX-SFP-10GE-LR MELLANOX MFM1T02A-LR MRV SFP-10GD-LX

MRV SFP-8GD-LR NETGEAR AXM762 PALO ALTO PAN-SFP-PLUS-LR

RIVERBED SFP-CSK-LR RIVERBED SFP-CSK-LR-C ZTE SFP + -10G-S10K

10G 1310nm 10km LR DDM SFP + LC سازگار SFP-10G-LR10G 1310nm 10km LR DDM SFP + LC سازگار SFP-10G-LR10G 1310nm 10km LR DDM SFP + LC سازگار SFP-10G-LR

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ariel Yuan

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)