Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول فیبر SFP

فرستنده فیبر نوری دو طرفه فایبر

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

فرستنده فیبر نوری دو طرفه فایبر

چین فرستنده فیبر نوری دو طرفه فایبر تامین کننده

تصویر بزرگ :  فرستنده فیبر نوری دو طرفه فایبر

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: GSB-1253-L2CD

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: Get Latest Price
جزئیات بسته بندی: 10 یا 20 عدد در سینی پلاستیکی
زمان تحویل: 1 ~ 3working روز پس از پرداخت
شرایط پرداخت: T / T، Paypal، Western Union
قابلیت ارائه: 60000 عدد در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: فرستنده گیرنده BIDI SFP نرخ داده: 1000Base (1.25Gb / s)
طول موج: Tx: 1550nm / RX: 1310nm فاصله: 20 کیلومتر
اتصال دهنده: LC یا SC DDM / DOM: آره

فیبر نوری کانال دو طرفه فیبر

 

 

فرستنده نوری BIDI SFP فرستنده نوری 1.25G Tx1550nm / Rx1310nm برای کانال فیبر SM WDM 20km

 

GEZHI WDM یا BIDI با قابلیت افزودن به فرم کوچک (SFP) ، چندین مترادف برای نوری Bidi وجود دارد ، از جمله: اپتیک دو جهته ، WDM ، BX-D / BX-U ، Single Fiber and so on. فیبر تک و غیره. Specifically, the به طور خاص ، سازگار SFP-1G-BX-U and SFP-1G-BX-D for the 1G. SFP-1G-BX-U و SFP-1G-BX-D برای 1G. BIDI SFP can be produced either with LC or SC simplex port, that is used both transmission and receiving. BIDI SFP می تواند یا با درگاه LC یا SC سیمپلکس تولید شود ، که از انتقال و دریافت استفاده می شود. The most typical wavelength combination is 1310/1550, معمولی ترین ترکیب طول موج 1310/1550 است ، 1310/1490 ، 1490/1550 و 1510/1570.

 

For a link you need 2 different optics, one that sends 1310nm and receives 1550nm and the other side of the fiber, which has a Bidi optic which sends 1550nm and receives 1310nm. برای پیوند شما به 2 اپتیک مختلف نیاز دارید ، یکی که 1310nm را می فرستد و 1550nm را دریافت می کند و طرف دیگر فیبر ، که دارای اپتیک Bidi است که 1550nm می فرستد و 1310nm را دریافت می کند. In most cases these wavelengths are mentioned as Tx (transmitting) and Rx (receiving) on the label of the optic. در بیشتر موارد ، این طول موج ها به عنوان Tx (انتقال) و Rx (گیرنده) در برچسب اپتیکال ذکر شده اند.

 

امکانات

  • نرخ داده دوگانه از عملکرد 1.25Gbps / 1.063Gbps
  • 1550 نانومتر لیزر FP و فوتودکتور PIN برای انتقال 20 کیلومتر
  • سازگار با SFP MSA و SFF-8472 با ظروف ساده LC
  • مانیتورینگ دیجیتال تشخیصی
  • کالیبراسیون داخلی یا کالیبراسیون خارجی
  • سازگار با SONET OC-24-LR-1 و ROHS
  • منبع تغذیه تک 3.3 ولت
  • دامنه دمای عملیاتی از 0 ° C تا + 70 ° C (تجاری)

 

کاربرد

  • گیگابیت اترنت / Fast Ethenet
  • به رابط Switch تغییر دهید
  • SDH / SONET / ATM
  • کانال فیبر
  • رابط / رابط سرور
  • سایر سیستم های انتقال نوری

 

مشخصات:

 

P / N

GSB-1253-L2CD

نرخ داده 1.25Gbps
واگننگشت

Tx: 1550nm / Rx: 1310nm

فاصله 20 کیلومتر
فرستنده FP
گیرنده پین
DDM / DOM آره
رسانه ها SMF
دمای کارکرد 0 ° C تا + 70 ° C
نام تجاری سازگار ، Alcatel ، 3COM ، درخت عرعر ، هواوی و غیره ...

 

 

مزایای رقابتی
1. با کیفیت عالی و 3 سال ضمانت
2. قیمت گذاری رقابتی
3. کاملاً سازگار
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. ذخیره سهام ، تحویل سریع

 

فرستنده فیبر نوری دو طرفه فایبر

 

 

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)