Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

لوازم جانبی بند ناف

کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

لوازم جانبی بند ناف

(50)
چین ST UPC SM SX Fiber Optic Pigtail Single Mode Simplex White Cable for FTTB کارخانه

ST UPC SM SX Fiber Optic Pigtail Single Mode Simplex White Cable for FTTB

کابل سفید ساده حالت ساده فیبر نوری ST UPC SM SX فیبر نوری برای FTTB ST Pigtail دارای یک محفظه ای به سبک سرنیزه است و یک باریکه بلند بهار به همراه الیاف آن را نگه می دارد. آنها در هر دو نسخه چند حالته یا تک حالت ... ادامه مطلب
2020-08-11 10:57:41
چین کابل فیبر نوری دوبلکس کابل 50 / 125um LC به FC برای FTTB کارخانه

کابل فیبر نوری دوبلکس کابل 50 / 125um LC به FC برای FTTB

کابل فیش نوری دوبلکس فیبر نوری (50/125 آمپر) - LC به FC کابل فیش نوری دوبلکس فیبر نوری (50 / 125um یا 62.5 / 125um) در حال استفاده است برنامه های گیگابیت اترنت 1000BASE-LX.هنگام استقرار جدید 1000BASE-LX با سرعت ... ادامه مطلب
2020-08-11 10:59:49
چین لوازم جانبی سیم کابل FTTH Drop Catch Patch SC / APC - SC / APC SM LSZH 1M جامپر داخلی کارخانه

لوازم جانبی سیم کابل FTTH Drop Catch Patch SC / APC - SC / APC SM LSZH 1M جامپر داخلی

FTTH Drop Cable Fiber Optic Patch Cord SC / APC - SC / APC SM LSZH 1M Jumper Indoor Features Low cost High return loss Low insertion loss 100% factory test before delivery Cable material: PVC or LSZH Designed ... ادامه مطلب
2019-12-10 12:04:07
چین لوازم جانبی سیم کابل فیبر نوری نارنجی OM2 ST MM SX 50 / 125um 2 متر 900um Pigtail کارخانه

لوازم جانبی سیم کابل فیبر نوری نارنجی OM2 ST MM SX 50 / 125um 2 متر 900um Pigtail

فیبر نوری نارنجی OM2 بند ناف ST MM SX ، 50/125 um 2 متر 900m Pigtail فیبر نوری ST Pigtail دارای یک محفظه ای به سبک سرنیزه است و یک باریکه بلند بهار به همراه الیاف آن را نگه می دارد. آنها در هر دو نسخه چند حالته ... ادامه مطلب
2020-08-11 10:58:39
چین DFC - DLC 2 Core FTTA Pord Cord Accessories لوازم جانبی سفید / سیاه و سفید حالت تک رنگ کارخانه

DFC - DLC 2 Core FTTA Pord Cord Accessories لوازم جانبی سفید / سیاه و سفید حالت تک رنگ

DFC - DLC 2 Core FTTA Fiber Optic Patch Cord , White And Black Single Mode Pigtail Application Mainly used in wireless base station horizontal and vertical cabling Features 1, Good mechanical and environmental ... ادامه مطلب
2019-12-10 12:04:06
چین LC / APC Patch Cord MT - RJ to SC Singlmode Duplex Zipcord Without Clip Yellow کارخانه

LC / APC Patch Cord MT - RJ to SC Singlmode Duplex Zipcord Without Clip Yellow

LC / APC Patch Cord MT - RJ به SC Singlmode Duplex Zipcord بدون کلیپ زرد بند ناف فیبر نوری یکی از اجزای متداول در شبکه فیبر نوری است.فیبر نوری تارهای پچ بعضی اوقات به کابلهای فیبر نوری یا کابلهای فیش نوری نیز گ... ادامه مطلب
2020-08-11 11:00:58
چین Fiber To The Home Optical Patch Cable 1 Core LSZH SC / SC LSZH 300M Black Steel کارخانه

Fiber To The Home Optical Patch Cable 1 Core LSZH SC / SC LSZH 300M Black Steel

کابل فیبر به صفحه اصلی نوری Patch 1 Core LSZH SC / SC LSZH 300M استیل سیاه کابل فیبر نوریهمچنین به عنوان بلوز فیبر نوری یا بند ناف فیبر نوری شناخته می شود.از کابل فیبر نوری که با اتصال دهنده های مختلف در انتها ... ادامه مطلب
2020-08-11 11:02:32
چین لوازم جانبی کابل فیبر پچ تک حالته ، بلوز کابل کامیون MPO Patch Cord کارخانه

لوازم جانبی کابل فیبر پچ تک حالته ، بلوز کابل کامیون MPO Patch Cord

حالت تک سیم بند ناف 12 فیبر نوری ، بلوز کابل کامیون MPO Patch Cord اتصال دهنده: MPO زن نوع فیبر: حالت تک G652D نوع کابل: کابل داخلی تعداد فیبر: 12 الیاف رنگ کابل: رنگ زرد کت کابل: LSZH ضرر درج:... ادامه مطلب
2020-08-11 10:14:00
چین لوازم جانبی سیم کابل داخلی وصله ای GJXFH G657A2 LSZH SC / APC - صیقل دهنده SC / APC کارخانه

لوازم جانبی سیم کابل داخلی وصله ای GJXFH G657A2 LSZH SC / APC - صیقل دهنده SC / APC

SC / APC - SC / APC سیم نورد داخلی فیبر نوری پچ GJXFH G657A2 LSZH کاربرد: کابل داخلی FTTH اتصال دهنده: SC / APC تعداد فیبر: 1 امتیاز نوع فیبر: G657A1 یا G657A2 غلاف کابل: LSZH طول کابل: 1 متر یا سفارشی رنگ کابل... ادامه مطلب
2019-12-10 12:04:04
چین LC / PC - FC / PC Optic Patch Cord Jumper OM4 50/125um Multimode LSZH 2M Pink Jacket کارخانه

LC / PC - FC / PC Optic Patch Cord Jumper OM4 50/125um Multimode LSZH 2M Pink Jacket

LC / PC - FC / PC Optic Patch Cord Jumper OM4 50/125um Multimode LSZH 2M Pink Jacket Optical fiber jumper is used as a link between fiber optic cable and equipment wiring. It has a thick protective layer, ... ادامه مطلب
2019-12-10 12:04:03
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|