Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

کلید های نوری

کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

کلید های نوری

(42)
چین 2x2 Bypass Mechanical Fiber Optic Switch 1310 / 1550nm Latching OXC system کارخانه

2x2 Bypass Mechanical Fiber Optic Switch 1310 / 1550nm Latching OXC system

2x2 بای پس مکانیکی فیبر نوری سوئیچ 1310 / 1550nm Latching سیستم OXC سوییچ فیبر نوری مکانیکی GEZHI Phothonics 2x2 (سوئیچ نوری 2X2B) کانالهای نوری را با هدایت یک سیگنال نوری ورودی به فیبر خروجی انتخاب شده متصل می ... ادامه مطلب
2020-08-13 12:00:51
چین LC/PC Connector 1x2 Mechanical Optical Switch Low Insertion Loss کارخانه

LC/PC Connector 1x2 Mechanical Optical Switch Low Insertion Loss

سوئیچ نوری LC / PC کم سوئیچ درج کم از دست دادن پایداری و قابلیت اطمینان بالا سوییچ نوری مکانیکی GEZHI Photonics 1x2 کانالهای نوری را با هدایت یک سیگنال نوری ورودی به یک فیبر خروجی انتخاب شده متصل می کند. سوئیچ ... ادامه مطلب
2020-08-13 12:00:31
چین 2x2 Mechanical Automatic Optical Switch Module Passive Component کارخانه

2x2 Mechanical Automatic Optical Switch Module Passive Component

مؤلفه منفعل ماژول سوئیچ نوری اتوماتیک 2x2 مکانیکی سوئیچ نوری GEZHI Photonics 'GZ-FSW-2x2 ، که به دلیل کارایی بالا ، از دست دادن کم درج و ابعاد جمع و جور مشهور است.این یک جزء ایده آل برای OADM ، OXC ، نظارت و حف... ادامه مطلب
2020-08-13 11:58:42
چین 1x8 Fiber Optical Switch Multi Channel Single Mode , Fiber Optic Switch Module کارخانه

1x8 Fiber Optical Switch Multi Channel Single Mode , Fiber Optic Switch Module

حالت تک کانال سوئیچ فیبر نوری 1x8 ، ماژول سوئیچ فیبر نوری سوییچ نوری مکانیکی GEZHI Photonics 1x8 کانالهای نوری را با هدایت یک سیگنال نوری ورودی به یک فیبر خروجی انتخاب شده متصل می کند. سوئیچ نوری مکانیکی GEZHI ... ادامه مطلب
2020-08-13 11:58:22
چین 1x4 Opto Mechanical Optical Fiber Switch Module For OXC System Monitoring کارخانه

1x4 Opto Mechanical Optical Fiber Switch Module For OXC System Monitoring

ماژول سوئیچ فیبر نوری مکانیکی 1x4 Opto برای نظارت بر سیستم OXC سوئیچ نوری مکانیکی GEZHI Photonics 1x4 کانالهای نوری را با هدایت یک سیگنال نوری ورودی به یک فیبر خروجی انتخاب شده متصل می کند. سوئیچ نوری مکانیکی ... ادامه مطلب
2020-08-13 11:58:02
چین 1x4 Multi Channel Micro Optical Switches Latching For OADM Networking کارخانه

1x4 Multi Channel Micro Optical Switches Latching For OADM Networking

سوئیچ های میکرو نوری چند کاناله 1x4 برای گرفتن شبکه OADM سوئیچ نوری مکانیکی GEZHI Photonics 1x4 کانالهای نوری را با هدایت یک سیگنال نوری ورودی به یک فیبر خروجی انتخاب شده متصل می کند. سوئیچ نوری مکانیکی GEZHI ... ادامه مطلب
2020-08-13 11:57:43
چین Single Mode 1x8 MEMS Optical Switches Mini 850nm For DWDM networks کارخانه

Single Mode 1x8 MEMS Optical Switches Mini 850nm For DWDM networks

سوئیچ های نوری تک حالت 1x8 MEMS Mini 850nm برای شبکه های DWDM MEMS GEZHI Photonics (سیستم های میکرو الکترو مکانیکی) برد سوئیچ نوری کار طول موج SM MM 1310 ± 20 یا 1550 ± 20 یا 1625 ± 20 850 ± 20 یا 1310 ± 20 یا ... ادامه مطلب
2020-08-13 11:57:24
چین Micro 1x1 Mechanical Fibre Optical Switch Module SM 3V Latching Module کارخانه

Micro 1x1 Mechanical Fibre Optical Switch Module SM 3V Latching Module

ماژول لچینگ فیبر نوری مکانیکی Micro 1x1 Switch Optical SM 3V سوییچ نوری مکانیکی GEZHI Photonics 1x1 کانالهای نوری را با هدایت یک سیگنال نوری ورودی به یک فیبر خروجی انتخاب شده متصل می کند. سوئیچ نوری مکانیکی ... ادامه مطلب
2020-08-13 11:55:42
چین D2x2B Multimode Optical Switches 850nm Dual 2x2 Bypass , Fiber Optic Switches کارخانه

D2x2B Multimode Optical Switches 850nm Dual 2x2 Bypass , Fiber Optic Switches

D2x2B چند نوری سوئیچ های نوری 850nm بایگانی دو برابر 2x2 ، سوئیچ فیبر نوری GEZHI Photonics Dual 2x2B مکانیکی چند مکانیکی نوری سوئیچ با هدایت یک سیگنال نوری ورودی به فیبر خروجی انتخاب شده ، کانالهای نوری را به ه... ادامه مطلب
2020-08-13 11:54:50
چین 2x2B Opto - Mechanical Fiber Optical Switches Optical Bypass Switch کارخانه

2x2B Opto - Mechanical Fiber Optical Switches Optical Bypass Switch

سوئیچ نوری فیبر نوری مکانیکی 2x2B نوری بایت 2x2B Opto-Mechanical دو جهته فیبر نوری سوئیچ کانال های نوری را متصل می کند با هدایت 2 سیگنال نوری ورودی به 2 فیبر خروجی. GEZHI Photonics مقرون به صرفه ترین سوئیچ های ... ادامه مطلب
2020-08-13 11:54:34
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|