Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

قطعات فیبر نوری

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

قطعات فیبر نوری

(33)
چین 7800mAh FTTH فیبر نوری تقسیم کننده دستگاه ، دستگاه تقسیم اتوماتیک دیجیتال کارخانه

7800mAh FTTH فیبر نوری تقسیم کننده دستگاه ، دستگاه تقسیم اتوماتیک دیجیتال

FTTH فیبر فیبر فیلیپس فیبر اتوماتیک دستگاه اسپلایزینگ دیجیتال فیبر فیبر نوری فیلیپس شرح GEZHI AI-8 فیلیپس فیوژن با استفاده از جدیدترین تکنولوژی هسته هماهنگ با فوکوس اتوماتیک و شش موتور، نسل جدید فیلیپس فیلیپس ا... Read More
2019-12-10 11:55:14
چین SFP SFP+ xfp gbic qsfp+ module code programmer for read EEPROM of optical transceiver کارخانه

SFP SFP+ xfp gbic qsfp+ module code programmer for read EEPROM of optical transceiver

صفحه برنامه نویسی گیرنده نوری GBIC، SFP، SFP +، XFP، X2، XENPAK مشخصات فنی 1. EEPROM فرستنده گیرنده نوری را بخوانید 2. مقادیر مختلف EEPROM را از فرستنده نوری تغییر دهید شرح: دستگاه های برنامه نویسی گیرنده نوری ... Read More
2020-04-27 16:49:20
چین XFP to XFP Fiber Optics Components , 10G OEO Converter 3R Repearter WDM Transponder کارخانه

XFP to XFP Fiber Optics Components , 10G OEO Converter 3R Repearter WDM Transponder

XFP to XFP Fiber Optics Components , 10G OEO Converter WDM Transponder GEZHI Photonics Standalone 10G OEO Converter Repeater with XFP Slot to XFP Slot, which uses optical -electricity – optical conversion ... Read More
2020-04-27 19:39:49
چین 6 Port Fiber Ethernet Switch 4*RJ45 UTP port 2*Fiber port Media Converter کارخانه

6 Port Fiber Ethernet Switch 4*RJ45 UTP port 2*Fiber port Media Converter

سوئیچ اترنت 6 پورت فیبر 4 * درگاه RJ45 UTP 2 * درگاه فیبر رسانه مبدل مبدل رسانه ای گیگابیت SFP ، چهار درگاه UTP 10/100 / 1000M را به دو فیبر SFP 1000M تبدیل می کند تولید کنندگان دیگر SFP سازگار با MSA بررسی اجم... Read More
2020-04-27 19:37:28
چین 10/100M 1310/1550nm Single Fiber WDM Bidirectional 25km Fiber Optic to RJ45 Media Converter کارخانه

10/100M 1310/1550nm Single Fiber WDM Bidirectional 25km Fiber Optic to RJ45 Media Converter

10/100M 1310/1550nm Single Mode Single Fiber WDM Bidirectional 25km Fiber Optic to RJ45 Media Converter DESCRIPTION The media converter transform the transmission media of Ethernet signal from CAT5 to optical ... Read More
2020-04-27 19:35:38
چین SFP+ to SFP+ Fiber Optics Components , OEO Converter 3R repeater Standalone کارخانه

SFP+ to SFP+ Fiber Optics Components , OEO Converter 3R repeater Standalone

SFP+ to SFP+ Fiber Optics Components , 2 Ports Transponder w / full 3R Support Standalone GEZHI Photonics 10G WDM Transponder OEO Converter comes with two SFP+ ports, are standalone device that can support the ... Read More
2020-04-27 16:58:39
چین Programmer board of optical transceivers GBIC , SFP , SFP+ , XFP , X2 , XENPAK کارخانه

Programmer board of optical transceivers GBIC , SFP , SFP+ , XFP , X2 , XENPAK

صفحه برنامه نویسی گیرنده نوری GBIC، SFP، SFP +، XFP، X2، XENPAK مشخصات فنی 1. EEPROM فرستنده گیرنده نوری را بخوانید 2. مقادیر مختلف EEPROM از فرستنده نوری را تغییر دهید شرح: دستگاه های برنامه نویسی گیرنده نوری ... Read More
2020-04-27 16:50:02
چین فرستنده نوری 1.25Gbps SFP ، 120 کیلومتر رسیدن به فرستنده نوری تک حالت SFP کارخانه

فرستنده نوری 1.25Gbps SFP ، 120 کیلومتر رسیدن به فرستنده نوری تک حالت SFP

فرستنده نوری 1.25Gbps SFP ، 120 کیلومتر رسیدن به فرستنده نوری تک حالت SFP GS-1255-12C (D) فرستنده نوری 1.25Gbps SFP ، 120 کیلومتر رسیدن امکانات: data نرخ داده دوگانه از عملکرد 1.25Gbps / 1.063Gbps لیزر ... Read More
2020-04-27 16:47:43
چین Gigabit SFP Media Converter 10/100/1000Base-TX / FX Gateray GR-1000-AS-SFP کارخانه

Gigabit SFP Media Converter 10/100/1000Base-TX / FX Gateray GR-1000-AS-SFP

مبدل رسانه ای گیگابیت SFP 10/100 / 1000Base-TX / FX Gateray GR-1000-AS-SFP با IEEE 802.3ab و IEEE 802.3z سازگار است پورت FX از قابلیت تعویض گرم پشتیبانی می کند فاصله فیبر تا 0.55 کیلومتر را برای فیبرهای چند حال... Read More
2020-04-27 16:43:35
چین اجزای فیبر نوری OTDR مشابه با بازتابنده دامنه زمان نوری EXFO / JDSU کارخانه

اجزای فیبر نوری OTDR مشابه با بازتابنده دامنه زمان نوری EXFO / JDSU

دستگاه OTDR فیبر نوری Reflectometer دامنه زمان نوری فیبر OTDR شرح این ابزار پیشرفته تشخیصی برای فیبرهای نوری به مهندس فیبر اجازه می دهد یک عکس فوری از یک لینک فیبر بگیرد. OTDR یک قطره کوتاه از یک نور را در یک ن... Read More
2019-12-10 11:55:14
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|