Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

PLC Splitter

(23)
چین 250um Single Mode Fiber Optical Audio Cable Splitter 4 Way Optical Splitter کارخانه

250um Single Mode Fiber Optical Audio Cable Splitter 4 Way Optical Splitter

تقسیم کننده کابل شنوایی نوری فیبر نوری 250 حالته شکاف مدار موج تاب مدار GEZHi 1x4 Bare Planar (PLC) نوعی دستگاه مدیریت انرژی نوری است که با استفاده از فناوری موج نوری سیلیس ساخته می شود.این دستگاه دارای اندازه ... ادامه مطلب
2020-08-13 12:23:21
چین EPON 1x32 Optical Cable PLC Splitter 1 Meter With Stainless Steel Tube کارخانه

EPON 1x32 Optical Cable PLC Splitter 1 Meter With Stainless Steel Tube

کابل نوری PLON شکاف 1 متر EPON 1x با لوله استنلس استیل 1 ورودی و 32 فیبر خروجی با نسبت تقسیم ، SC / APC ، 900μm فیبر شکاف مدار موج نور GEZHi 1x32 Planar (PLC) نوعی دستگاه مدیریت انرژی نوری است که با استفاده از ... ادامه مطلب
2020-08-13 12:22:51
چین 1x4 Way PLC Splitter Module Planar Lightwave Circuit Blockless Type Module کارخانه

1x4 Way PLC Splitter Module Planar Lightwave Circuit Blockless Type Module

ماژول تقسیم کننده 1x4 Way PLC 1 ورودی و 4 فیبر خروجی با نسبت تقسیم ، SC / UPC ، فیبر قطر 2.0mm یا 3.0mm تقسیم کننده های GEZHI PLC (مسطح Lightwave Circuit Circuit) تقسیم کننده های حالت یک حالت هستند با نسبت تقسی... ادامه مطلب
2020-08-13 12:22:33
چین 1 To 8 Way Blockless Plc Optical Splitter , 2.0mm Cable ABS Digital Optical Splitter کارخانه

1 To 8 Way Blockless Plc Optical Splitter , 2.0mm Cable ABS Digital Optical Splitter

تقسیم نوری 1 تا 8 Way Blockless Plc ، تقسیم نوری دیجیتال کابل 2.0 میلی متر ABS 1 ورودی و 8 فیبر خروجی با نسبت تقسیم ، SC / UPC ، فیبر قطر 2.0 میلی متر یا 3.0 میلی متر تقسیم کننده های GEZHI PLC (مسطح Lightwave ... ادامه مطلب
2020-08-13 12:22:06
چین 1x16 19" 1U Fiber Optic PLC Splitter Multimode Rackmount For FTTH System کارخانه

1x16 19" 1U Fiber Optic PLC Splitter Multimode Rackmount For FTTH System

Rxmount Multimode Multimode Rackmount 1x16 19 "1U فیبر نوری PLC Splitter برای سیستم FTTH 1 ورودی و 16 فیبر خروجی با نسبت تقسیم ، آداپتور SC / APC تقسیم کننده های GEZHI PLC (مسطح Lightwave Circuit Circuit) تقسیم ... ادامه مطلب
2020-08-13 12:21:20
چین 1x32 Way Fiber Optic Beam Splitter Module In FTTH And GEPON System Mini Box کارخانه

1x32 Way Fiber Optic Beam Splitter Module In FTTH And GEPON System Mini Box

ماژول شکاف 1x32 Way PLC در جعبه FTTH و GEPON mini Box 1 ورودی و 32 فیبر خروجی با نسبت تقسیم ، SC / UPC ، فیبر قطر 2.0 میلی متر یا 3.0 میلی متر تقسیم کننده های GEZHI PLC (مسطح Lightwave Circuit Circuit) تقسیم کن... ادامه مطلب
2020-08-13 12:20:17
چین 1x16 Fiber Optical Blockness PLC Splitter Device SC/APC Or SC/UPC Connector کارخانه

1x16 Fiber Optical Blockness PLC Splitter Device SC/APC Or SC/UPC Connector

تقسیم کننده فیبر نوری FTTH 1x16 1 ورودی و 16 فیبر خروجی با نسبت تقسیم ، SC / APC ، فیبر 900μm تقسیم کننده مدار موج نور GEZHi 1x16 Planar (PLC) یک نوع دستگاه مدیریت انرژی نوری است که با استفاده از فناوری موج نور... ادامه مطلب
2020-08-13 12:19:58
چین 1x8 Blockless Fiber PLC Splitter Mini Size Even Coupling Ratio 1meter SC/APC کارخانه

1x8 Blockless Fiber PLC Splitter Mini Size Even Coupling Ratio 1meter SC/APC

1x8 بدون بلوک فیبر PLC شکاف لوله کوچک فولاد ضد زنگ 1 متر SC / APC 1 ورودی و 8 فیبر خروجی با نسبت تقسیم ، SC / APC ، فیبر 900μm شکاف مدار موج تابش GEZHi 1x8 Planar (PLC) نوعی دستگاه مدیریت انرژی نوری است که با ا... ادامه مطلب
2020-08-13 12:19:36
چین 1 X 8 Bare Type Optical Cable Splitter / Fiber Optic Splitter For Fttx Systems کارخانه

1 X 8 Bare Type Optical Cable Splitter / Fiber Optic Splitter For Fttx Systems

تقسیم کننده کابل نوری 1 X 8 برهنه / شکاف فیبر نوری برای سیستم های Fttx رمزگشاییشکاف مدار مسطح مدار مسطح (PLC) نوعی دستگاه مدیریت انرژی نوری است که با استفاده از فناوری موج نوری سیلیس ساخته می شود.این دستگاه دار... ادامه مطلب
2020-08-10 10:49:01
چین LAN / WAN Mini Module Fiber Optic PLC Splitter blockless 0.9mm with SC / UPC Connector کارخانه

LAN / WAN Mini Module Fiber Optic PLC Splitter blockless 0.9mm with SC / UPC Connector

LAN / WAN Mini Module Fiber Optic PLC Splitter blockless 0.9mm with SC / UPC Connector Features Low Insertion loss Low PDL Compact Design Good channel-to-channel uniformity High Reliability and Stability ... ادامه مطلب
2017-08-11 14:22:20
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|