Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتکلید های نوری

2x2 Bypass Mechanical Fiber Optic Switch 1310 / 1550nm Latching OXC system

کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

2x2 Bypass Mechanical Fiber Optic Switch 1310 / 1550nm Latching OXC system

چین 2x2 Bypass Mechanical Fiber Optic Switch 1310 / 1550nm Latching OXC system تامین کننده

تصویر بزرگ :  2x2 Bypass Mechanical Fiber Optic Switch 1310 / 1550nm Latching OXC system

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: GZ-2x2B Optical Switch

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: 2pcs in a foam with paper Box
Delivery Time: 2~7working days
Supply Ability: 60000pcs per month
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: سوئیچ نوری دور زدن طول موج: 1310 / 1550nm
کانال: 2X2 نوع کنترل: چفت شدن
اتصال دهنده: LC / SC / FC / ST (رایانه شخصی یا APC) کاربرد: شبکه نوری
برجسته:

optical switch module

,

optical fiber switch

2x2 بای پس مکانیکی فیبر نوری سوئیچ 1310 / 1550nm Latching سیستم OXC

 

سوییچ فیبر نوری مکانیکی GEZHI Phothonics 2x2 (سوئیچ نوری 2X2B) کانالهای نوری را با هدایت یک سیگنال نوری ورودی به فیبر خروجی انتخاب شده متصل می کند.
 
سوئیچ فیبر نوری مکانیکی 2x2 بایگانی GEZHI Photonics (سوئیچ نوری 2X2B) از کلیه طول موجهای 1660nm 1260nm پشتیبانی می کند ، قابلیت اطمینان فوق العاده بالا ، از دست دادن کم درج ، سرعت سریع سوئیچینگ و همچنین عملکرد دو طرفه را دارد.سوئیچ های نوری به طور گسترده ای برای شبکه های نوری ، محافظت ، انتقال و گیرنده ، سیستم تست شبکه و ابزار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

امکانات

  • پایداری بالا ، قابلیت اطمینان بالا
  • عاری از اپوکسی در مسیر نوری
  • چفت شدن و عدم چفت شدن

 
مشخصات

مولفه های

 GZ-FSW-2 × 2B
دامنه طول موجنانومتر40 8 850/1300 ± 401260 ~ 1650
طول کارکردنانومتر850/13001310/1490/1550/1625/1650
ضرر درجدسی بلنوع: 0.8 حداکثر: 1.2نوع: 0.6 حداکثر: 0.8
برگشت ضرردسی بلMM≥30 SM≥50
متقاطعدسی بلMM≥35 SM≥55
PDLدسی بل.050.05
WDLدسی بل.20.25
TDLدسی بل.20.25
تکرارپذیریدسی بل2 2 0.02
منبع تغذیهv3.0 یا 5.0
طول عمربار≥107
زمان تعویضاماس8 پوند
قدرت انتقالمگاوات500 پوند
دمای کارکرد-20 ~ + 70
دمای ذخیره سازی-40 ~ + 85
وزنگرم16
بعد، ابعاد، اندازهمیلی متر(L) 27.0 × (W) 12.0 × (H) 8.2 سفارشی سازی در دسترس است.
 

پین

مولفه هایپیندرایو برقیسنسور وضعیت
2 × 2Bمسیر نوری156102-33-47-88-9
عدم چفت شدنP1-P3----نزدیکباز کنباز کننزدیک
P1-P4 ، P2-P3V +--GNDباز کننزدیکنزدیکباز کن
چفت شدنP1-P3--GNDV +نزدیکباز کنباز کننزدیک
P1-P4 P2-P3V +GND--باز کننزدیکنزدیکباز کن

 
مسیر نوری

وضعیت یکوضعیت دو

 
                 2x2 Bypass Mechanical Fiber Optic Switch 1310 / 1550nm Latching OXC system
 

 
                     2x2 Bypass Mechanical Fiber Optic Switch 1310 / 1550nm Latching OXC system
 

 
اطلاعات سفارش

حالتطول موجنوع ولتاژمدل کنترلنوع فیبرقطر فیبرطول فیبراتصال دهنده

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
15 = 1550nm
13/15 = 1310 / 1550nm
X = دیگران

3 = 3 ولت
5 = 5 ولت

L = چسبیدن
N = عدم چفت شدن

5 = 50/125
6 = 62.5 / 125
9 = 9/125
X = دیگران

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 میلی متر
30 = 3.0 میلی متر
X = دیگران

1 = 1 متر
2 = 1.5 متر
X = دیگران

0 = هیچکدام
1 = FC / PC
2 = FC / APC
3 = SC / PC
4 = SC / APC
5 = ST / PC
6 = ST / APC
7 = LC / PC
8 = LC / APC

 
 
 

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)