Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

10G SFP + فرستنده گیرنده

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

10G SFP + فرستنده گیرنده

(109)
چین ماژول RJ45 10G SFP + مس گیرنده 10 GBASE-T SFP کارخانه

ماژول RJ45 10G SFP + مس گیرنده 10 GBASE-T SFP

ماژول RJ45 10G SFP + مس گیرنده 10 GBASE-T SFP فرستنده SFP + 10G-Base-T GP-T1 امکانات با استفاده از کابل Cat 6a / 7 از پیوندها تا 30 متر پشتیبانی می کند سازگار با SFF-8431 و SFF-8432 MSA IEEE 802.3az سازگار مصرف ... Read More
2020-02-10 16:46:58
چین فرستنده نوری 10 کیلومتر LR DDM 10G ، فرستنده فیبر نوری LC SFP-10G-LR کارخانه

فرستنده نوری 10 کیلومتر LR DDM 10G ، فرستنده فیبر نوری LC SFP-10G-LR

10G 1310nm 10km LR SFP + فرستنده گیرنده 10G 1310nm 10km LR DDM SFP + LC SFP-10G-LR فرستنده های گیرنده 10G SFP + برای 10G اترنت به ازای هر 802.3ae طراحی شده اند ، و می تواند سرعت داده را از 9.95Gb / s تا 11.1Gb ... Read More
2020-02-10 16:32:31
چین 300m SFP + فرستنده نوری ، 10G - SFPP - SR 10G SFP + ماژول فرستنده گیرنده کارخانه

300m SFP + فرستنده نوری ، 10G - SFPP - SR 10G SFP + ماژول فرستنده گیرنده

10G - SFPP - SR 10G SFP + ماژول فرستنده گیرنده ، SFP سازگار + فرستنده نوری 300m شرح قسمت # GEZHI- 10G-SFPP-SR دسته SFP + فرستنده گیرنده توضیحات 10GBASE-SR SFP + برای Brocade® OEM قسمت # 10G-SFPP-SR مشخصات فنی ت... Read More
2020-02-14 16:08:32
چین فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC کارخانه

فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC

10 گیگابایت SFP SR LC فرستنده فرستنده 10G SFP Plus SR 850nm 300M LC امکانات: SFP + SR سرعت داده های عملیاتی تا 10.3 گیگابیت بر ثانیه فرستنده VCSEL 850nm فاصله تا 300 متر @ 50/125 میلی متر MM کاربرد: 10G اترنت ... Read More
2020-02-10 16:24:20
چین MELLANOX MFM1T02A-LR 10G SFP + فرستنده نوری LR LC 10 Km 1310nm با دوام کارخانه

MELLANOX MFM1T02A-LR 10G SFP + فرستنده نوری LR LC 10 Km 1310nm با دوام

فرستنده MELLANOX MFM1T02A-LR 10 GBase LR LC ، 10 کیلومتر ، 1310 نیوتن متر SFP + فرستنده. 10Gbps SFP + فرستنده نوری ، 10 کیلومتر رسیدن به امکانات: ♦ قابل حل داغ interface رابط نوری سازگار با IEEE 802.3ae ... Read More
2020-02-10 17:24:30
چین 850nm 10G SFP + فرستنده گیرنده 100٪ D Link سازگار DEM-431XT-DD - 10 گیگابایت SR LC 300 متر کارخانه

850nm 10G SFP + فرستنده گیرنده 100٪ D Link سازگار DEM-431XT-DD - 10 گیگابایت SR LC 300 متر

100% D-Link compatible DEM-431XT-DD - 10GBase SR LC, 300 meters, 850 nm SFP+ transceiver. GP-H185-SRC 10Gbps SFP+ Optical Transceiver, 300m Reach Features: ♦ Optical interface compliant to IEEE 802.3ae ♦ ... Read More
2019-12-10 11:36:37
چین  10GE SFP+ Module JD094B-BX60-D 10GbE 60KM of 1270/1330nm BIDI SFP Transceiver کارخانه

10GE SFP+ Module JD094B-BX60-D 10GbE 60KM of 1270/1330nm BIDI SFP Transceiver

10g sfp 60km 10GE SFP+ Module JD094B-BX60-D 10GbE 60KM of 1270/1330nm BIDI SFP Transceiver Product Description The GPB-H123-L6C & GPB-H132-L6C series single mode transceiver is small form factor pluggable ... Read More
2019-12-10 11:36:36
چین کانکتور نوری 10G SFP + فرستنده نوری IBM اتصال دهنده SMF Dual LC کارخانه

کانکتور نوری 10G SFP + فرستنده نوری IBM اتصال دهنده SMF Dual LC

Optical Link 10G SFP+ Transceiver IBM Compatible SMF Dual LC Connector IBM 45W2812 IBM 45W2812 Compatible 10GBase-ER SFP+ Transceiver (SMF, 1550nm, 40km, LC, DOM) GEZHI’s 45W2812 Small Form Factor Pluggable ... Read More
2019-12-10 11:36:36
چین 10GBase-LR Fiber Channel Transceiver 10GBASE Direct Attach SFP+ Module کارخانه

10GBase-LR Fiber Channel Transceiver 10GBASE Direct Attach SFP+ Module

10GBase-LR Fiber Channel Transceiver 10GBASE Direct Attach SFP+ Module IBM 45W4264 45W4264 IBM Compatible 10GBase-LR SFP+ Transceiver (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM) GEZHI’s IBM 45W4264 Small Form Factor Pluggable ... Read More
2019-12-10 11:36:36
چین 10GBase-LRM 10 Gigabit Ethernet SFP+ Transceiver , 220m 10Gb SFP+ Module کارخانه

10GBase-LRM 10 Gigabit Ethernet SFP+ Transceiver , 220m 10Gb SFP+ Module

10GBase-LRM 10 Gigabit Ethernet SFP+ Transceiver , 220m 10Gb SFP+ Module IBM 45W4973 45W4973 IBM Compatible 10GBase-LRM SFP+ Transceiver (MMF, 1310nm, 220m, LC, DOM) GEZHI’s 45W4973 Small Form Factor Pluggable ... Read More
2019-12-10 11:36:36
Page 1 of 11|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|