Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

ماژول فیبر SFP

کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

ماژول فیبر SFP

(196)
چین 10G تاریخ نرخ ماژول های فرستنده Sfp BIDI TX1270nm / RX1330nm 20km Simplex LC اتصال کارخانه

10G تاریخ نرخ ماژول های فرستنده Sfp BIDI TX1270nm / RX1330nm 20km Simplex LC اتصال

نرخ تاریخ 10G SFP BIDI TX1270nm / RX1330nm 20km Simplex LC اتصال GPB-H123-L2C & GPB-H132-L2C Tx: 1270nm / Rx: 1330nm BIDI SFP Transceiver برای 10GbE Tx: 1330nm / Rx: 1270nm BIDI SFP Transceiver برای 10GbE شرح: ... ادامه مطلب
2020-08-12 15:26:33
چین ماژول فیبر فرستنده گیرنده SFP 1G SFP 1310nm 20km SFP کارخانه

ماژول فیبر فرستنده گیرنده SFP 1G SFP 1310nm 20km SFP

فرستنده گیرنده SFP 1G SFP 1310nm 20km SFP با مارک واقعی. توضیحات محصول: GEZHI تولید کننده ماژول GS-1231-L2x (D) - 1.25Gbps GbE / FC 1310nm تک حالته Dual LC 20km SFP Transceiver ماژول.برای GS-1231-L2x (D) سهام آ... ادامه مطلب
2020-08-12 15:16:25
چین 1000BASE - ماژول فیبر CWDM SMF SFP ، فرستنده فیبر تک حالته 1470nm 80km کارخانه

1000BASE - ماژول فیبر CWDM SMF SFP ، فرستنده فیبر تک حالته 1470nm 80km

1000BASE - ماژول فیبر CWDM SMF SFP ، فرستنده فیبر یک حالته 1470nm 80km GSC-12xx-L8C (D) فرستنده نوری 1.25Gbps CWDM SFP ، 80 کیلومتر رسیدن امکانات: ♦ نرخ داده از عملکرد 1.25Gbps laser 18 لیزر طول موج CWDM DFB و ... ادامه مطلب
2020-08-12 11:54:25
چین 1.25G 850nm Fp 550m Lc Mmf Transceverable Factor Pluggable Factor Small Form Factor کارخانه

1.25G 850nm Fp 550m Lc Mmf Transceverable Factor Pluggable Factor Small Form Factor

1.25G 850nm Fp 550mc Lc Mmf شکل فاکتور کوچک قابل انتقال گیرنده Fcc سازگار با Sfp استاندارد IEEE 802.3z شامل 1000BASE-SX برای انتقال از فیبر چند حالته ، 1000BASE-LX برای انتقال از فیبر تک حالته است.GEZHI برای ان... ادامه مطلب
2020-08-11 17:19:22
چین ماژول فیبر DWDM 120KM SFP DWDM C - فرستنده گیرنده 50 / 100GHz برای ارتباطات SMF کارخانه

ماژول فیبر DWDM 120KM SFP DWDM C - فرستنده گیرنده 50 / 100GHz برای ارتباطات SMF

ماژول فیبر DWDM 120KM SFP DWDM C - فرستنده گیرنده 50 / 100GHz برای ارتباطات SMF SFP 1.25G DWDM 120KM C-BAND 32dB فرستنده 1.25Gbps SFP DWDM C-BAND 50 / 100GHz توضیحات محصول فاکتور فرم: SFP فاصله: 129 کیلومتر راب... ادامه مطلب
2020-04-27 15:28:46
چین 1.25 گیگابیت در حالت تک حالت دوگانه LC با بودجه توان بالا 40km CWDM SFP ماژول فرستنده گیرنده کارخانه

1.25 گیگابیت در حالت تک حالت دوگانه LC با بودجه توان بالا 40km CWDM SFP ماژول فرستنده گیرنده

ماژول فرستنده گیرنده CWDM SFP 1.25Gbps تک حالته L8 بودجه قدرت بالا Dual LC توضیحات محصول: ماژول SFPیک محصول لیزر کلاس 1 است.این کاملاً با توافقنامه چند منبع (MSA) مطابقت دارد که این امکان را برای کار در کلیه سی... ادامه مطلب
2020-08-12 15:25:45
چین ماژول گیرنده نوری SFP 622Mb / s ماژول برای OC-12 / STM-4، ماژول SFP اترنت کارخانه

ماژول گیرنده نوری SFP 622Mb / s ماژول برای OC-12 / STM-4، ماژول SFP اترنت

ماژول فرستنده نوری SFP 622Mb / s برای ماژول OC-12 / STM-4 ، اترنت SFP ماژول مبدل رابط گرافیکی GEZHI Photonics Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter یک وسیله ورودی / خروجی با قابلیت تعویض ... ادامه مطلب
2020-08-12 15:23:15
چین هات داگلاس CWDM SFP Mini GBIC ترانزیستور 1000 برای مخابرات کارخانه

هات داگلاس CWDM SFP Mini GBIC ترانزیستور 1000 برای مخابرات

Hot - Pluggable SFP Mini GBIC Transceiver ماژول 1000 پایه برای مخابرات افزونه های کوچک و کوچک فرم GEZHI CWDM SFP (SFP) یک گیرنده نوری جمع و جور است که در ارتباطات نوری برای کاربردهای ارتباط از راه دور و ارتباط ... ادامه مطلب
2020-08-12 11:50:20
چین Dual LC / PC Connector SFP نوری فرستنده 850 نانومتر کارخانه

Dual LC / PC Connector SFP نوری فرستنده 850 نانومتر

Dual LC / PC Connector SFP نوری فرستنده 850 نانومتر GEZHI فرستنده های نوری SFP برای گیگابیت اترنت استفاده می شوند و در طیف گسترده ای از فرستنده / گیرنده برای مسافت های مختلف و انواع فیبر و همچنین تبدیل به RJ-45 ... ادامه مطلب
2020-08-11 17:12:32
چین کانکتور LC ماژول فیبر SFP ماژول فیبر 1.25Gbps SFP کارخانه

کانکتور LC ماژول فیبر SFP ماژول فیبر 1.25Gbps SFP

کانکتور LC ماژول فیبر SFP ماژول فیبر 1.25Gbps SFP اپتیکهای GEZHI SFP با مشخصات MSA SFP سازگار است.SFP نسل بعدی GBIC و تقریباً نیمی از اندازه GBIC است. نامهای مختلفی دارد که در صنعت استفاده می شود ، مانند: SFP و ... ادامه مطلب
2020-08-13 10:31:01
Page 1 of 20|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|