Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

ماژول فیبر SFP

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

ماژول فیبر SFP

(176)
چین ماژول گیگابیت SFP-OC3-MM ، فرم کوچک MMF - فرستنده قابل برنامه ریزی فاکتور کارخانه

ماژول گیگابیت SFP-OC3-MM ، فرم کوچک MMF - فرستنده قابل برنامه ریزی فاکتور

ماژول گیگابیت SFP-OC3-MM ، فرم کوچک MMF - فرستنده قابل برنامه ریزی فاکتور SFP-OC3-MM یا SFP-OC3-SR ماژول فرستنده کوتاه دستی (2 کیلومتر) OC-3 / STM-1 قابل اتصال ، طول موج 1310 نانومتر ، اتصال MMF ، LC GEZHI تولی... Read More
2020-02-09 17:40:02
چین GLC-SX-MM-RGD 10 ماژول Gig SFP تشخیصی دیجیتال برای اترنت صنعتی کارخانه

GLC-SX-MM-RGD 10 ماژول Gig SFP تشخیصی دیجیتال برای اترنت صنعتی

GLC-SX-MM-RGD 10 ماژول Gig SFP تشخیصی دیجیتال برای اترنت صنعتی ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-SX SFP برای MMF ، طول موج 850 نانومتر ، 550 متر ، اترنت صنعتی ، کانکتور دوگانه LC / PC در تجهیزات مورد نظر خود 100٪ س... Read More
2020-02-09 17:39:03
چین ماژول فرستنده گیرنده GLC-BX40-U SFP 1000Base-BX-U BiDi TX1310 / RX1490nm 40km کارخانه

ماژول فرستنده گیرنده GLC-BX40-U SFP 1000Base-BX-U BiDi TX1310 / RX1490nm 40km

GLC-BX40-U ماژول فرستنده گیرنده SFP 1000Base-BX-U BiDi TX1310 / RX1490nm 40km ماژول فرستنده گیرنده SFP 1000Base-BX-U BiDi TX1310 / RX1490nm 40km SF در تجهیزات مورد نظر 100٪ سازگار و کاربردی است. هر GLC-BX40-U ق... Read More
2020-02-09 17:37:25
چین ماژول 1000BASE-BX10 SFP SMF 1310 نانومتر TX / 1490 نانومتر RX طول موج 10 کیلومتر اتصال LC / PC تک کارخانه

ماژول 1000BASE-BX10 SFP SMF 1310 نانومتر TX / 1490 نانومتر RX طول موج 10 کیلومتر اتصال LC / PC تک

GLC-BX-U ماژول SFP 1000BASE-BX10 SFP برای تک رشته SMF ، طول موج 1310 نانومتر TX / 1490 نانومتر RX ، 10 کیلومتر ، کانکتور LC / PC تک GEZHI WDM یا BIDI با قابلیت اتصال کوچک به فرم (SFP) یک گیرنده نوری جمع و جور ، ... Read More
2020-02-09 17:36:17
چین ماژول GLC-BX-D SFP SMF 1490-nm طول موج TX / 1310 نانومتر RX 10km اتصال تنها LC / PC کارخانه

ماژول GLC-BX-D SFP SMF 1490-nm طول موج TX / 1310 نانومتر RX 10km اتصال تنها LC / PC

GLC-BX-D ماژول 1000BASE-BX10 SFP SMF 1490 نانومتر TX / 1310 نانومتر RX طول موج 10 کیلومتر اتصال LC / PC تک GEZHI WDM یا BIDI با قابلیت اتصال کوچک به فرم (SFP) یک گیرنده نوری جمع و جور ، ماژول ، در صنعت چندین مت... Read More
2020-02-09 17:31:13
چین ماژول های 1000Base-ZX SFP GLC-ZX120-SM پشتیبانی 120KM کارخانه

ماژول های 1000Base-ZX SFP GLC-ZX120-SM پشتیبانی 120KM

ماژول های 1000Base-ZX SFP GLC-ZX120-SM پشتیبانی 120KM 1000Base-ZX 120KM SFP با تجهیزات 100٪ سازگار و کاربردی در تجهیزات مورد نظر خود تضمین می شود. هر GLC-ZX120-SM قبل از حمل و نقل از لحاظ زیست محیطی در بندر / پ... Read More
2020-02-09 17:29:56
چین ماژول های SFP-OC48-IR1 SFP ، ماژول ترانسفر 15 کیلومتر در ثانیه 15 کیلومتر کارخانه

ماژول های SFP-OC48-IR1 SFP ، ماژول ترانسفر 15 کیلومتر در ثانیه 15 کیلومتر

ماژول های SFP-OC48-IR1 SFP ، ماژول ترانسفر 15 کیلومتر در ثانیه 15 کیلومتر GEZHI تولید کننده اصلی OC48 SFP SFP-OC48-IR1 است - OC-48c / STM-16 قابل اتصال به ماژول فرستنده واسطه دستی (15 کیلومتر) ، طول موج 1310 نا... Read More
2020-02-09 17:18:15
چین ماژول های SFP-OC48-SR 2km SFP ، فرستنده گیرنده گیگابیت اترنت SFP کارخانه

ماژول های SFP-OC48-SR 2km SFP ، فرستنده گیرنده گیگابیت اترنت SFP

ماژول های SFP-OC48-SR 2km SFP ، فرستنده گیرنده گیگابیت اترنت SFP GEZHI سازنده اصلی OC48 SFP SFP-OC48-SR است - OC-48c / STM-16 قابل اتصال به ماژول فرستنده کوتاه دستی (2 کیلومتر) ، طول موج 1310 نانومتر ، اتصال ده... Read More
2020-02-09 17:17:22
چین ماژول های SFP مس کارخانه

ماژول های SFP مس

ماژول های SFP مس GLC-TA ماژول فرستنده مس SFP انتقال خودکار 100 گیگابیت اترنت 10/100 / 1000BASE-T فرستنده گیرنده Gigabit RJ45 مس SFP (mini-GBIC) ساخته شده است تا مطابق با استانداردهای MSA باشد تا مقرون به صرفه ا... Read More
2020-02-09 17:16:20
چین ماژول های GLC-T SFP برای رده ، گیرنده مس SJP RJ-45 کارخانه

ماژول های GLC-T SFP برای رده ، گیرنده مس SJP RJ-45

ماژول های GLC-T SFP برای رده ، گیرنده مس SJP RJ-45 GLC-T ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-T SFP برای سیم مسی دسته 5 ، اتصال 100M ، RJ-45 فرستنده گیرنده Gigabit RJ45 مس SFP (mini-GBIC) ساخته شده است تا مطابق با است... Read More
2020-02-09 17:14:48
Page 7 of 18|< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >|