Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول فیبر SFP

1000BASE - ماژول فیبر CWDM SMF SFP ، فرستنده فیبر تک حالته 1470nm 80km

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

1000BASE - ماژول فیبر CWDM SMF SFP ، فرستنده فیبر تک حالته 1470nm 80km

چین 1000BASE - ماژول فیبر CWDM SMF SFP ، فرستنده فیبر تک حالته 1470nm 80km تامین کننده
1000BASE - ماژول فیبر CWDM SMF SFP ، فرستنده فیبر تک حالته 1470nm 80km تامین کننده 1000BASE - ماژول فیبر CWDM SMF SFP ، فرستنده فیبر تک حالته 1470nm 80km تامین کننده 1000BASE - ماژول فیبر CWDM SMF SFP ، فرستنده فیبر تک حالته 1470nm 80km تامین کننده

تصویر بزرگ :  1000BASE - ماژول فیبر CWDM SMF SFP ، فرستنده فیبر تک حالته 1470nm 80km

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: Gezhi
گواهی: CE,RoHs,FCC
Model Number: GSC-12xx-L8C(D)

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1 pieces
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: According to quantity ,we can offer 1 by one in box ,or 10pcs in plastic box or 20pcs.
Delivery Time: 1~4 work days
Payment Terms: L/C, T/T
Supply Ability: 60000 Piece/Pieces per month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
رسیدن: 80 کیلومتر طول موج: 1470nm
فیبر / کابل: حالت تک حالت را تایپ کنید فیبر: (SMF)
اتصال دهنده: کانکتور دوبلکس LC

1000BASE - ماژول فیبر CWDM SMF SFP ، فرستنده فیبر یک حالته 1470nm 80km

GSC-12xx-L8C (D)

فرستنده نوری 1.25Gbps CWDM SFP ، 80 کیلومتر رسیدن

امکانات:

♦ نرخ داده از عملکرد 1.25Gbps

laser 18 لیزر طول موج CWDM DFB و فوتودکتور PIN برای انتقال 80 کیلومتر

♦ سازگار با SFP MSA و SFF-8472 با مخازن LC دوبلکس

Monitor نظارت دیجیتال تشخیصی: کالیبراسیون داخلی یا کالیبراسیون خارجی

♦ سازگار با SONET OC-24-LR-1

♦ سازگار با RoHS

power + 3.3V منبع تغذیه تک

range محدوده دمای مورد کار از 0 ° C تا + 70 ° C (تجاری)

برنامه های کاربردی :

♦ گیگابیت اترنت

♦ کانال فیبر

♦ به رابط سوئیچ تغییر دهید

applications برنامه های صفحه نمایش روشن را تغییر دهید

interface رابط کاربری روتر / سرور

♦ سایر سیستم های انتقال نوری

شرح:

فرستنده های SFP دارای ماژول های با کارایی بالا ، مقرون به صرفه هستند که از داده های 1.25Gbps و فاصله انتقال 80 کیلومتر با SMF پشتیبانی می کنند.
فرستنده لیزر شامل سه بخش است: یک فرستنده لیزر CWDM DFB بدون پوشش ، یک کد کننده PIN که با یک پیش تقویت کننده ترانس امپدانس (TIA) و واحد کنترل MCU یکپارچه شده است. همه ماژول ها الزامات ایمنی لیزر کلاس I را برآورده می کنند.
فرستنده گیرنده با توافق نامه چند منبع SFP (MSA) و SFF-8472 سازگار است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به SFP MSA مراجعه کنید.

ابعاد مکانیکی:

اطلاعات سفارش :

شماره قطعه توضیحات محصول
GSC-12xx-L8C CWDM SFP ، 1270nm ~ 1610nm ، 1.25Gbps ، 80km ، 0ºC ~ + 70ºC
GSC-12xx-L8CD CWDM SFP ، 1270nm ~ 1610nm ، 1.25Gbps ، 80km ، 0ºC ~ + 70ºC ، با مانیتورینگ دیجیتال تشخیصی

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ariel Yuan

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)