Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

ماژول فیبر SFP

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

ماژول فیبر SFP

(176)
چین SFP-OC48-LR2 قابل اتصال به ماژول فرستنده بلند مدت 80 کیلومتر با طول موج 1550 نانومتر اتصال LC کارخانه

SFP-OC48-LR2 قابل اتصال به ماژول فرستنده بلند مدت 80 کیلومتر با طول موج 1550 نانومتر اتصال LC

SFP-OC48-LR2 ماژول فرستنده گیرنده OC-48c / STM-16 قابل اتصال به دوربرد (80 کیلومتر) ، طول موج 1550 نانومتر ، اتصال LC GEZHI تولید کننده اصلی OC48 SFP SFP-OC48-LR2 است - OC-48c / STM-16 قابل اتصال به ماژول فرستن... Read More
2020-02-09 18:08:02
چین ماژول های SFP-OC12-LR2 قابل اتصال SFP 80 کیلومتر 1550nm اتصال LC کارخانه

ماژول های SFP-OC12-LR2 قابل اتصال SFP 80 کیلومتر 1550nm اتصال LC

ماژول های قابل تعویض SFP-OC12-LR2 SFP 80 کیلومتر 1550 نانومتر اتصال LC GEZHI تولید کننده اصلی ماژول فرستنده فرستنده بلند مدت (80 کیلومتر) ، OC12 SFP SFP-OC12-LR2 -OC-12 / STM-4 است ، اتصال موج LC. ما سهام SFP... Read More
2020-02-09 18:06:47
چین ماژول های 1000BASE-ZX SFP GLC-ZX-SMD فاصله 80 کیلومتری کارخانه

ماژول های 1000BASE-ZX SFP GLC-ZX-SMD فاصله 80 کیلومتری

ماژول های 1000BASE-ZX SFP GLC-ZX-SMD فاصله 80 کیلومتری اتصال DFM LC SFP 1.25G SM 1550nm 80km LC GEZHI GS-1255-L8CD یک فرستنده فیبر قابل اتصال به فاکتور کوچک است (SFP ، که اغلب به آن مینی GBIC گفته می شود). این ... Read More
2020-02-09 18:04:58
چین ماژول های DDM / DOM 10G SFP 80km فاصله 10 گیگابیت اترنت Sfp + کارخانه

ماژول های DDM / DOM 10G SFP 80km فاصله 10 گیگابیت اترنت Sfp +

ماژول های DDM / DOM 10G SFP 80km فاصله 10 گیگابیت اترنت Sfp + SFP-10G-BX80-D فرستنده 10GBASE-BX 1330nm TX ، 1270nm RX ، 10.3Gbps ، SM ، 80km ، Single LC SFP + Transceivers فرستنده های 10GBASE-BX 1330nm TX، ... Read More
2020-02-09 17:48:23
چین ماژول های 10 GBASE-BX SFP 1270nm TX / 1330nm RX 10.3Gbps Single LC کارخانه

ماژول های 10 GBASE-BX SFP 1270nm TX / 1330nm RX 10.3Gbps Single LC

ماژول های 10 GBASE-BX SFP 1270nm TX / 1330nm RX 10.3Gbps Single LC SFP-10G-BX80-U فرستنده 10GBASE-BX 1270nm TX ، 1330nm RX ، 10.3Gbps ، SM ، 80km ، Single LC SFP + Transceivers گیربکس های 10GBASE-BX 1270nm TX ، ... Read More
2020-02-09 17:46:24
چین ماژول فرستنده گیرنده نوری 10 گیگابایت بر ثانیه Datarate 40km SFP + Transceiver ماژول کارخانه

ماژول فرستنده گیرنده نوری 10 گیگابایت بر ثانیه Datarate 40km SFP + Transceiver ماژول

گیرنده نوری 10 گیگابایت بر ثانیه Datarate 40km SFP + ماژول فرستنده گیرنده SFP-10G-BX40-U فرستنده 10GBASE-BX 1270nm TX ، 1330nm RX ، 10.3Gbps ، SM ، 40km ، Single LC SFP + Transceivers فرستنده های 10GBASE-BX ... Read More
2020-02-09 17:45:25
چین SFP-OC12-LR1 24 Port SFP سوئیچ SMF رسانه فرستنده کانال فیبر کارخانه

SFP-OC12-LR1 24 Port SFP سوئیچ SMF رسانه فرستنده کانال فیبر

SFP-OC12-LR1 24 Port SFP سوئیچ SMF رسانه فرستنده کانال فیبر SFP-OC12-LR1 ماژول فرستنده گیرنده OC-12 / STM-4 قابل اتصال به برد بلند (40 کیلومتر) ، طول موج 1310 نانومتر ، اتصال LC GEZHI سازنده اصلی OC12 SFP SFP... Read More
2020-02-09 17:44:23
چین فرستنده فیبر ماژول گیرنده SFP-OC12-IR1 SFP Duplex LC SFP کارخانه

فرستنده فیبر ماژول گیرنده SFP-OC12-IR1 SFP Duplex LC SFP

فرستنده فیبر ماژول گیرنده SFP-OC12-IR1 SFP Duplex LC SFP SFP-OC12-IR1 ماژول فرستنده قابل دسترسی (15 کیلومتر) OC-12 / STM-4 قابل اتصال ، طول موج 1310 نانومتر GEZHI iis سازنده اصلی OC12 SFP SFP-OC12-IR1 - OC-12 / ... Read More
2020-02-09 17:43:32
چین فیبر ماژول فیبر SFP-OC12-MM SFP 622Mb / s Datarate تک حالت فیبر SFP کارخانه

فیبر ماژول فیبر SFP-OC12-MM SFP 622Mb / s Datarate تک حالت فیبر SFP

فیبر ماژول فیبر SFP-OC12-MM SFP 622Mb / s Datarate تک حالت فیبر SFP SFP-OC12-MM یا SFP-OC12-SR ماژول فرستنده کوتاه دستی (2 کیلومتر) OC-12 / STM-4 قابل اتصال ، طول موج 1310 نانومتر ، اتصال MMF ، LC GEZHI تولید ک... Read More
2020-02-09 17:42:28
چین SFP-OC3-IR1 نوری گیگابیت اترنت SFP با واسطه قابل تعویض - دستیابی کارخانه

SFP-OC3-IR1 نوری گیگابیت اترنت SFP با واسطه قابل تعویض - دستیابی

SFP-OC3-IR1 نوری گیگابیت اترنت SFP با واسطه قابل تعویض - دستیابی SFP-OC3-IR1 ماژول فرستنده قابل دسترسی (15 کیلومتری) OC-3 / STM-1 قابل اتصال ، طول موج 1310 نانومتر ، اتصال LC GEZHI تولید کننده اصلی OC3 SFP SFP... Read More
2020-02-09 17:41:20
Page 6 of 18|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|