Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول فیبر SFP

گیرنده فیبر کانال کاملاً سازگار با فیبر فرستنده فیبر فرستنده 1000BASE-SX 550m

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

گیرنده فیبر کانال کاملاً سازگار با فیبر فرستنده فیبر فرستنده 1000BASE-SX 550m

چین گیرنده فیبر کانال کاملاً سازگار با فیبر فرستنده فیبر فرستنده 1000BASE-SX 550m تامین کننده

تصویر بزرگ :  گیرنده فیبر کانال کاملاً سازگار با فیبر فرستنده فیبر فرستنده 1000BASE-SX 550m

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: EX-SFP-1GE-SX

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1pcs
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: 10 or 20pcs in Plastic tray
Delivery Time: 1~3working days after payment
Payment Terms: T/T, Paypal,Western Union
Supply Ability: 60,000pcs per month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: فرستنده نوری SX SFP نرخ داده: 1000base
طول موج: 850nm فاصله: 550 متر
اتصال دهنده: LC Duplex سیستم: سوئیچ های اترنت EX2200

فرستنده فیبر تک حالت 1000BASE-SX 550m سازگار فرستنده کانال فیبر خردکن

 

سازگار EX-SFP-1GE-SX


SFP 1000BASE-SX ، کانکتور LC ، 850nm ، 550m دسترسی به فیبر چند حالته

 

GEZHI تولید کننده سازگار SFP SX است EX-SFP-1GE-SX - SFP 1000BASE-SX, LC connector, 850nm, 550m reach on multimode fiber. - SFP 1000BASE-SX ، کانکتور LC ، 850nm ، 550m به فیبر چند حالته برسید. We have ready stock for Compatible ما سهام آماده برای سازگار داریم EX-SFP-1GE-SX و می تواند آن را در دو روز کاری ارسال کند.

 

امکانات:

 

data نرخ داده دوگانه از عملکرد 1.25Gbps / 1.063Gbps

لیزر 850nmVCSEL و فوتودکتور PIN برای انتقال 550 متر

سازگار با SFP MSA و SFF-8472 با گیرنده LC دوبلکس

مانیتورینگ تشخیصی دیجیتال:

کالیبراسیون داخلی یا کالیبراسیون خارجی

منبع تغذیه تک 3.3 ولت

سازگار با SONET OC-24-LR-1

سازگار با RoHS

دامنه دمای عملیاتی از 0 ° C تا + 70 ° C (تجاری)

 

کاربرد

 

اترنت گیگابیت

رابط / رابط سرور

کانال فیبر

برنامه های صفحه نمایش روشن

به رابط Switch تغییر دهید

سایر سیستم های انتقال نوری

 

مشخصات:

 

P / N سازگار EX-SFP-1GE-SX
نرخ داده 1.25Gbps
واگننگشت 850nm
فاصله 0.5 کیلومتر
فرستنده VCSEL
گیرنده پین
DDM / DOM آره
رسانه ها MMF
دمای کارکرد 0 ° C تا + 70 ° C
نام تجاری سازگار ، Alcatel ، 3COM ، درخت عرعر ، هواوی و غیره ...

 

 

مزایای رقابتی:


1. با کیفیت عالی و 3 سال ضمانت
2. قیمت گذاری رقابتی
3. کاملاً سازگار
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. ذخیره سهام ، تحویل سریع

 

گیرنده فیبر کانال کاملاً سازگار با فیبر فرستنده فیبر فرستنده 1000BASE-SX 550m

 

 

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)