Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول فیبر SFP

ماژول فرستنده گیرنده 15 GB Mini GBIC 100Mbase-IR-J فرستنده گیرنده Juniper سازگار

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

ماژول فرستنده گیرنده 15 GB Mini GBIC 100Mbase-IR-J فرستنده گیرنده Juniper سازگار

چین ماژول فرستنده گیرنده 15 GB Mini GBIC 100Mbase-IR-J فرستنده گیرنده Juniper سازگار تامین کننده

تصویر بزرگ :  ماژول فرستنده گیرنده 15 GB Mini GBIC 100Mbase-IR-J فرستنده گیرنده Juniper سازگار

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: SFP-OC3-IR-J

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1pcs
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: 10 or 20pcs in Plastic tray
Delivery Time: 1~3working days after payment
Payment Terms: T/T, Paypal,Western Union
Supply Ability: 60,000pcs per month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: فرستنده IR OC3 SFP نرخ داده: 100Mbase-IR-J
طول موج: 1310nm فاصله: 15 کیلومتر
اتصال دهنده: LC DOM: با

ماژول فرستنده گیرنده 15 GB Mini GBIC 100Mbase-IR-J سازگار فرستنده گیرنده درخت عرعر

 

ماژول گیربکس کوچک GBIC OC-3 SFP ماژول 100 پایه 1310 نانومتر 15 کیلومتر به حالت تک حالته می رسد

 

GEZHI تولید کننده ماژول فرستنده قابل دسترسی (15 کیلومتری) ، طول موج 1310 نانومتر ، کانکتور LC است.

 

امکانات:

 

♦ حداکثر 155 مگابیت بر ثانیه را قطر کنید

لیزر FP 1310nm و فوتودکتور PIN برای انتقال 15 کیلومتر

سازگار با SFP MSA و SFF-8472 با گیرنده LC دوبلکس

مانیتورینگ تشخیصی دیجیتال:

کالیبراسیون داخلی یا کالیبراسیون خارجی

منبع تغذیه تک 3.3 ولت

سازگار با SONET OC-24-LR-1

سازگار با RoHS

دامنه دمای عملیاتی از 0 ° C تا + 70 ° C (تجاری)

 

کاربرد

  • SDH STM-1، S-1.1، L-1.1، L-1.2
  • SONET OC-3 IR1، LR1، LR2
  • سایر پیوندهای نوری

 

مشخصات:

 

P / N سازگار با SFP-OC3-IR-J
نرخ داده 155 مگابیت در ثانیه
واگننگشت 1310nm
فاصله 15 کیلومتر
فرستنده FP
گیرنده پین
DDM / DOM آره
رسانه ها SMF
دمای کارکرد 0 ° C تا + 70 ° C
نام تجاری سازگار ، Alcatel ، 3COM ، درخت عرعر ، هواوی و غیره ...

 

 

مزایای رقابتی:


1. با کیفیت عالی و 3 سال ضمانت
2. قیمت گذاری رقابتی
3. کاملاً سازگار
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. ذخیره سهام ، تحویل سریع

 

ماژول فرستنده گیرنده 15 GB Mini GBIC 100Mbase-IR-J فرستنده گیرنده Juniper سازگار

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)