Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات10G SFP + فرستنده گیرنده

10GBASE-LR Single Mode GBIC Fiber Channel Transceiver , SC Fiber Transceiver

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

10GBASE-LR Single Mode GBIC Fiber Channel Transceiver , SC Fiber Transceiver

چین 10GBASE-LR Single Mode GBIC Fiber Channel Transceiver , SC Fiber Transceiver تامین کننده

تصویر بزرگ :  10GBASE-LR Single Mode GBIC Fiber Channel Transceiver , SC Fiber Transceiver

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: 3CXENPAK92

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1pcs
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: 10 or 20pcs in Plastic tray
Delivery Time: 1~3working days after payment
Payment Terms: T/T, Paypal,Western Union
Supply Ability: 60,000pcs per month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: ماژول های XENPAK نرخ داده: 10 گیگابایت 3COM
طول موج: 1310nm فاصله: 10 کیلومتر
اتصال دهنده: Duplex SC کاربرد: مرکز اطلاعات

فرستنده گیرنده فیبر کانال GBIC تنها 10 GBASE-LR ، فرستنده فیبر SC

 

3CXENPAK92

 

فرستنده نوری 10GBASE-LR XENPAK 1310nm 10km با DDMI 100٪ سازگار

 

The 10GBASE-LR 1310nm Single-mode 10km XENPAK Transceiver Module with DDMI is guaranteed 100% Compatible and Functional in its intended equipments. ماژول فرستنده گیرنده XENPAK 10GBASE-LR 1310nm Single mode 10km XENPAK با DDMI در تجهیزات مورد نظر 100٪ سازگار و کاربردی است. Every compatible 3CXENPAK92 is environmentally tested in its specific port/platform prior to shipping to ensure that they are in perfect physical and working condition. هر 3CXENPAK92 سازگار قبل از حمل و نقل از لحاظ زیست محیطی در بندر / پلت فرم خاص خود قبل از حمل و نقل آزمایش می شود تا اطمینان حاصل شود که آنها در شرایط جسمی و کاری کاملی هستند. All our compatible 3CXENPAK92 transceivers come with a lifetime warranty and lifetime technical support. همه گیرنده های سازگار ما 3CXENPAK92 با ضمانت طول عمر و پشتیبانی فنی از طول عمر همراه هستند.

 

 

If you have any questions about this 10GBASE-LR 1310nm Single-mode 10km XENPAK Transceiver Module with DDMI 3CXENPAK92 or any other item that we carry in our inventory, please feel free to contact us. اگر در مورد این ماژول فرستنده گیرنده XENPAK تک حالته 10 کیلومتری 10GBASE-LR 1310nm با DDMI 3CXENPAK92 یا هر کالای دیگری که موجودی خود را در آن موجود است ، سؤال دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید. We have a team of experienced networking specialists that is ready to assist you. ما یک تیم از متخصصان مجرب شبکه داریم که آماده کمک به شما هستند.

 

امکانات:

  • سازگار با XENPAK LR MSA
  • حداکثر نرخ داده 10Gbps
  • طول موج 1310 نانومتر با DFB
  • فاصله عملیاتی تا 10 کیلومتر بر روی فیبر OS1.
  • XENPAKاستفاده از LR در Singlemode Fiber (SMF).
  • کانکتور دوبلکس SC استاندارد صنعتی
  • مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM)

 

مشخصات:

 

P / N 3CXENPAK92
نرخ داده 10G / ps XENPAK
فاصله 10 کیلومتر
موجک 1310nm
رسانه ها SMF
DDM / DOM آره
اتصال دهنده Duplex SC
دمای کارکرد 0 ℃ ~ + 70
نام تجاری سازگار همه

 

 

مزایای رقابتی:


1. با کیفیت عالی و 3 سال ضمانت
2. قیمت گذاری رقابتی
3. کاملاً سازگار
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. ذخیره سهام ، تحویل سریع

 

 

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)