Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول فیبر SFP

1GE SFP فیبر نوری ماژول سازگار MARCONI SU57AD 850nm حالت چند در 550 متر

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

1GE SFP فیبر نوری ماژول سازگار MARCONI SU57AD 850nm حالت چند در 550 متر

چین 1GE SFP فیبر نوری ماژول سازگار MARCONI SU57AD 850nm حالت چند در 550 متر تامین کننده

تصویر بزرگ :  1GE SFP فیبر نوری ماژول سازگار MARCONI SU57AD 850nm حالت چند در 550 متر

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: GS-1285-05CD

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1pcs
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: 10 or 20pcs in Plastic tray
Delivery Time: 1~3working days after payment
Payment Terms: T/T, Paypal,Western Union
Supply Ability: 60,000pcs per month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: فرستنده گیرنده GE SFP نرخ داده: 1000base-SX
طول موج: 850nm فاصله: 550 متر
اتصال دهنده: دوبلکس LC کاربرد: سوئیچ های ATM و روترها

ماژول فیبر نوری 1GE SFP سازگار حالت چند منظوره MARCONI SU57AD 850nm در 550m

 

امکانات

  • نرخ داده عملکرد 1.25Gbps
  • 850nm لیزر VCSEL و فوتودکتور PIN
  • سازگار با SFP MSA و SFF-8472 با گیرنده LC دوبلکس
  • مانیتورینگ تشخیصی دیجیتال:
  • کالیبراسیون داخلی یا کالیبراسیون خارجی
  • انتقال 500 متر با MMF 50 / 125μm
  • انتقال 300 متر با MMF 62.5 / 125μm
  • سازگار با RoHS
  • منبع تغذیه تک 3.3 ولت
  • دمای مورد عمل:
  • استاندارد: 0 تا + 70 درجه سانتی گراد
  • صنعتی: -40 تا + 85 ° C

 

ترتیب اطلاعات

شماره قطعه توضیحات محصول
GS-1285-05C 850nm ، 1.25Gbps ، 550m ، 0 ° C ~ + 70ºC
GS-1285-05CD 850nm ، 1.25Gbps ، 550m ، 0ºC ~ + 70ºC ، با مانیتورینگ دیجیتال تشخیصی
GS-1285-05IC 850nm ، 1.25Gbps ، 550m ، -40ºC ~ + 85ºC
GS-1285-05ICD 850nm ، 1.25Gbps ، 550m ، -40ºC ~ + 85ºC ، با مانیتورینگ دیجیتال تشخیصی

 

مشخصات:

P / N GS-1285-05xD
نرخ داده 1.25Gbps
واگننگشت 850nm
فاصله 550 متر
فرستنده VCSEL
گیرنده پین
DDM / DOM آره
رسانه ها MMF
دمای کارکرد 0 ° C تا + 70 ° C یا -40 ° C ~ + 85 ° C
نام تجاری سازگار ، Alcatel ، 3COM ، درخت عرعر ، هواوی و غیره ...

 

جدول سازگار

شماره قطعه مورد

سازگارقسمت

GS-1285-05C 1.25G 850nm 550m SFP LC MMF GLC-SX-MM / MGBSX1
GS-1231-L2C 1.25G 1310nm 20km SFP LC SMF GLC-LH-SM / MGBLH1 / MGBLX1
GS-1231-L4CD 1.25G 1310nm 40km SFP LC SMF GLC-LH40-SM
GS-1255-L4CD 1.25G 1550nm 40km SFP LC SMF 1000Base-EX
GS-1255-L8C 1.25G 1550nm 80km SFP LC SMF GLC-ZX-SM
GS-1255-12CD 1.25G 1550nm 120km SFP LC SMF GLC-ZX-SM-120
GS-1285-05CD 1.25G 850nm 550m SFP LC MMF با DDM GLC-SX-MMD / SFP-GE-S
GS-1231-L2CD 1.25G 1310nm 20km SFP LC SMF با DDM GLC-LH-SMD / SFP-GE-L
GS-1255-L8CD 1.25G 1550nm 80km SFP LC SMF با DDM GLC-ZX-SMD / SFP-GE-Z
GS-2585-03CD 2.5G 850nm 300m SFP LC MMF DS-SFP-FC-2G-SW
GS-2531-L2CD 2.5G 1310nm 20km SFP LC SMF DS-SFP-FC-2G-LW
GS-4285-03CD 4.25G 850nm 300m SFP LC MMF DDM DS-SFP-FC4G-SW
GS-4231-L4CD 4.25G 1310nm 40km SFP LC SMF DDM DS-SFP-FC4G-MR
GS-4231-L1CD 4.25G 1310nm 10km SFP LC SMF DDM DS-SFP-FC4G-LW

 

 

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)