Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتCWDM Mux Demux

CWDM / DWDM / SDH / Ethernet system of 10G SFP fiber media converter

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

CWDM / DWDM / SDH / Ethernet system of 10G SFP fiber media converter

چین CWDM / DWDM / SDH / Ethernet system of 10G SFP fiber media converter تامین کننده

تصویر بزرگ :  CWDM / DWDM / SDH / Ethernet system of 10G SFP fiber media converter

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: GZ-10G CWDM System

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: 1pcs in a foam with paper box
Delivery Time: 2~7working days
Supply Ability: 80000Channel per month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: سیستم CWDM 10G نرخ داده: 113 گیگابایت در ثانیه 155M
طول موج: 850،1310،1550nm CWDM یا DWDM اتصال دهنده: اتصال LC و RJ45
نوع فیبر: دوبلکس کاربرد: SDH / Ethernet / CWDM / DWDM

 
 
سیستم CWDM / DWDM / SDH / اترنت مبدل رسانه فیبر 10G SFP
 
 
CWDM / DWDM / SDH / Ethernet system of 10G SFP fiber media converter
 
 
توضیحات محصول                                                                                                                   

CWDM / DWDM / SDH / Ethernet system of 10G SFP fiber media converter

مبدل بازسازی سیگنال نوری OEO

OEO is optical signal regeneration conversion equipment based on the principle of OEO. OEO تجهیزات تبدیل بازسازی سیگنال نوری بر اساس اصل OEO است. The product is applied to optical signal wavelength conversion, single mode conversion, relay amplification, signal regeneration and other occasions and is widely used in the field of optical communication. این محصول برای تبدیل طول موج سیگنال نوری ، تبدیل حالت تک حالت ، تقویت رله ، بازسازی سیگنال و موارد دیگر کاربرد دارد و در زمینه ارتباطات نوری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 
مشخصات محصول
CWDM / DWDM / SDH / Ethernet system of 10G SFP fiber media converter

دسترسی کامل به نرخ: 155Mbps ~ 11.3Gbps؛
دسترسی کامل به خدمات: اترنت ، P / SDH ، دستگاه خودپرداز و غیره؛
عملکرد 3R پشتیبانی؛
کارت واحد از پردازش مشاغل یک طرفه 4 کانال دو طرفه / 8 کانال پشتیبانی می کند.
سطح بالایی از ادغام با طراحی افزونه که موجب صرفه جویی در فضای کابینت می شود.
گسترش بسیار مناسب است.

 

 

فهرست عملکرد
مولفه های
واحد
مشخصات فنی
 
 
9.3 ~ 11.3Gbps
طول موج کار
نانومتر
850
1310
1550 / CWDM / DWDM
 
فاصله انتقال
کیلومتر
0.3
10
40
80
 
محدوده توان ورودی
dBm
-11 ~ -1
-14 ~ 0
-16 ~ 0
-24 -7
 
محدوده توان خروجی
dBm
-6 -1
-6 ~ 0
-1 ~ + 3
0 ~ + 4
 
 
 
2.5 گیگابیت بر ثانیه
طول موج کار
نانومتر
1310
1550 / CWDM / DWDM
DWDM
 
فاصله انتقال
کیلومتر
20
40
80
120
 
محدوده توان ورودی
dBm
-18 ~ 0
-18 ~ 0
-28 -10
-30 ~ -10
 
محدوده توان خروجی
dBm
-5 ~ 0
-2 ~ + 3
0 ~ + 5
0 ~ + 5
 
 
 
1.25Gbps
طول موج کار
نانومتر
850
1310
1550 / CWDM / DWDM
فاصله انتقال
کیلومتر
0.55
10
40
80
120
محدوده توان ورودی
dBm
-18 ~ -3
-18 ~ -3
-24 -1
-24 -1
-31 -9
محدوده توان خروجی
dBm
-9 ~ -3
-9 ~ -3
-5 ~ 0
0 ~ + 5
0 ~ + 5
 
 
622 مگابیت در ثانیه
طول موج کار
نانومتر
1310
1550 / CWDM
1550
 
فاصله انتقال
کیلومتر
20
40
80
120
 
محدوده توان ورودی
dBm
-28 -8
28 ~ -8
28 ~ -8
-31 -9
 
محدوده توان خروجی
dBm
-14 ~ -8
-5 ~ 0
-3 ~ + 2
0 ~ + 5
 
 
 
155 مگابیت در ثانیه
طول موج کار
نانومتر
1310
1550 / CWDM
 
فاصله انتقال
کیلومتر
20
40
80
120
 
محدوده توان ورودی
dBm
-32 -3
-34 -9
-34 -9
-34 -9
 
محدوده توان خروجی
dBm
-14 ~ -8
-7 -2
-5 ~ 0
0 ~ + 5
 
نسبت انقراض
دسی بل
≥10
عملکرد تضعیف کننده
 
ConformITU-T G.825 (2000)
SMSR
دسی بل
> 30
اتلاف قدرت
W
10 پوند
 
 
برنامه محصول
انتقال نوری

SDH
شبکه محلی کابلی
CWDM / DWDM

CWDM / DWDM / SDH / Ethernet system of 10G SFP fiber media converter

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)