Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول فیبر SFP

SFP Transceiver SFP ماژول فیبر 1000BASE-SX Netgear سازگار AGM731F MULTIMODE LC GBIC

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

SFP Transceiver SFP ماژول فیبر 1000BASE-SX Netgear سازگار AGM731F MULTIMODE LC GBIC

چین SFP Transceiver SFP ماژول فیبر 1000BASE-SX Netgear سازگار AGM731F MULTIMODE LC GBIC تامین کننده

تصویر بزرگ :  SFP Transceiver SFP ماژول فیبر 1000BASE-SX Netgear سازگار AGM731F MULTIMODE LC GBIC

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: AGM731F

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1pcs
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: 10 or 20pcs in Plastic tray
Delivery Time: 1~3working days after payment
Payment Terms: T/T, Paypal,Western Union
Supply Ability: 60,000pcs per month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: ماژول SFP چند حالته نرخ داده: 1 گرم
طول موج: 850nm فاصله: 0.5 متر
اتصال دهنده: LC کاربرد: سوئیچ JGS524F

گیرنده SFP 1000BASE-SX Netgear سازگار AGM731F MULTIMODE LC GBIC

 

مینی GBIC قابل شارژ فرستنده گیرنده SFP 1000BASE-SX SFP 850nm 550m SFP سازگار با Netgear

 

اتصال فیبر کوتاه دستی Gigabit اترنت را دریافت کنید

ماژول GEZHI PHOTONICS® GBIC یک اتصال دهنده دوبلکس LC است و استاندارد SFP GBIC را برای استفاده با هر شکاف سازگار با SFP GBIC مطابقت می دهد.

 

مدل: AGM731F

 

امکانات

  • Gigabit اترنت اتصال کوتاه "فیبر"
  • کانکتور دوبلکس LC
  • به رابط های SFP همه سوئیچ های کاملا مدیریتی متناسب است
  • در رابط های SFP همه سوئیچ های هوشمند جای می گیرد
  • به واسطهای SFP JGS524F متناسب است
  • Gigabit Ethernet را تا مسافت 1000 متر با کابلهای فیبر چند حالته OM4 بهینه سازی شده با لیزر OM4 هدایت می کند
  • گیگابیت اترنت تا 550 متر مسافت را با کابلهای فیبر چند حالته OM3 بهینه شده با لیزر 50/125 میکرومتر هدایت می کند
  • گیگابیت اترنت تا 275 متر مسافت را با کابلهای فیبر چند حالته OM1 62.5 / 125ìm OM1 هدایت می کند
  • سفارش تعداد قسمت: AGM731F

 

مشخصات:

P / N AGM731F
نرخ داده 1.25Gbps
واگننگشت 850nm
فاصله 550 متر
فرستنده VCSEL
گیرنده پین
DDM / DOM آره
رسانه ها MMF
دمای کارکرد 0 ° C تا + 70 ° C
نام تجاری سازگار Netgear

 

مزایای رقابتی:
1. با کیفیت عالی و 3 سال ضمانت
2. قیمت گذاری رقابتی
3. کاملاً سازگار (// Extreme / Juniper / H3C ...)
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. ذخیره سهام ، تحویل سریع

 

کاربرد

 

SFP Transceiver SFP ماژول فیبر 1000BASE-SX Netgear سازگار AGM731F MULTIMODE LC GBIC

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)