Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول فیبر SFP

RJ45 Copper SFP Transceiver Modules 378928-B21 For Gigabit Ethernet Applications

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

RJ45 Copper SFP Transceiver Modules 378928-B21 For Gigabit Ethernet Applications

چین RJ45 Copper SFP Transceiver Modules 378928-B21  For Gigabit Ethernet Applications تامین کننده
RJ45 Copper SFP Transceiver Modules 378928-B21  For Gigabit Ethernet Applications تامین کننده RJ45 Copper SFP Transceiver Modules 378928-B21  For Gigabit Ethernet Applications تامین کننده RJ45 Copper SFP Transceiver Modules 378928-B21  For Gigabit Ethernet Applications تامین کننده RJ45 Copper SFP Transceiver Modules 378928-B21  For Gigabit Ethernet Applications تامین کننده

تصویر بزرگ :  RJ45 Copper SFP Transceiver Modules 378928-B21 For Gigabit Ethernet Applications

جزئیات محصول:

Place of Origin: China , Shenzhen
نام تجاری: Gezhi
گواهی: CE,RoHs,FCC
Model Number: GLC-T2

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1 piece
قیمت: US $1 - 15 / Piece | 1 Piece/Pieces for RJ45 Copper SFP Transceiver
Packaging Details: according to quantity ,we can offer 1 by one in box ,or 10pcs in plastic box or 20pcs.
Delivery Time: 5-8 work days
Payment Terms: T/T, L/C
Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Week
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محل مبدا:: گوانگدونگ ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: Gezhi
شماره مدل:: GLC-T2 نام:: گیرنده RJ45 مس SFP
نرخ داده:: 10/100 / 1000M اتصال دهنده:: Rj45
گواهینامه:: CE ، RoHs ، FCC سازگار:: آریستا ، ، ​​جونپر ، افراطی

ماژول های فرستنده گیرنده RJ45 مس SFP 378928-B21 برای برنامه های Gigabit Ethernet

 

امکانات:

پیوندهای داده دو طرفه تا 1.25 گیگابیت بر ثانیه

ردپای SFP با قابلیت اتصال داغ

محدوده دمای مورد طولانی (0 ° C تا + 70 ° C)

محوطه کاملاً فلزی برای EMI کم

اتلاف کم (معمولی 1.05 وات)

مونتاژ کانکتور کامپکت RJ-45

دسترسی به IC لایه فیزیکی از طریق اتوبوس سریال 2 سیم

10/100 / 1000Mbps در سیستم های میزبان با رابط SGMII سازگار است

 

 

برنامه های کاربردی:

1.25 گیگابیت اترنت از طریق کابل Cat 5

 

شرح:

GS-T2 Copper Small Form Pluggable (SFP)transceivers is high performance, cost effective module compliant with the Gigabit Ethernet and 1000BASE-T standards as specified in IEEE 802. 3-2002 and IEEE 802.3ab, which supp- orting 1000Mbps data- rate up to 100 meters reach over unshielded twisted-pair category 5 cable. فرستنده گیرنده GS-T2 Copper Pluggable (SFP) با کارایی بالا ، ماژول مقرون به صرفه مطابق با Gigabit Ethernet و استانداردهای 1000BASE-T مطابق با IEEE 802. 3-2002 و IEEE 802.3ab ، که پشتیبانی از نرخ داده 1000Mbps را پشتیبانی می کند. تا 100 متر از کابل طبقه 5 جفت پیچیده محافظت نشده برسید. The module supports1000 Mbps full duplex data-links with 5-level Pulse Amplitude Modulation (PAM) signals. این ماژول از پیوندهای داده duplex کامل با 1000 مگابیت بر ثانیه با سیگنال های مدولار پالس 5 سطح (PAM) پشتیبانی می کند. All four pairs in the cable are used with symbol rate at 250Mbps on each pair. هر چهار جفت موجود در کابل با نرخ نماد در 250Mbps در هر جفت استفاده می شوند. The module provides standard serial ID information compliant with SFP MSA, which can be accessed with address of A0h via the 2wire serial CMOS EEPROM protocol. این ماژول اطلاعات ID سریال استاندارد را مطابق با SFP MSA ارائه می دهد ، که از طریق پروتکل CMOS EEPROM سریال 2wire به آدرس A0h قابل دسترسی است. The physical IC can also be accessed via 2wire serial bus at address ACh. به IC فیزیکی نیز می توان از طریق اتوبوس سریال 2wire در آدرس ACh دسترسی داشت.

 

ابعاد مکانیکی:

RJ45 Copper SFP Transceiver Modules 378928-B21  For Gigabit Ethernet Applications

 

ترتیب اطلاعات:

 

شماره قطعه توضیحات محصول
GS-T1 فقط 1000Mbps ، رابط SERDES ، مس SFP

 

بسته بندی مفصل

 

RJ45 Copper SFP Transceiver Modules 378928-B21  For Gigabit Ethernet Applications

 

 

تجهیزات تست:

 

 10GE SFP+ Module JD094B-BX60-D 10GbE 60KM of 1270/1330nm BIDI SFP Transceiver

 

 

با ما تماس بگیرید

 

فوتونسیس GEZHI is founded in 2011, which is a leading provider for optical active and passive products in China. در سال 2011 تاسیس شده است ، که ارائه دهنده پیشرو محصولات نوری فعال و غیرفعال در چین است. We design,develop,manufacture and distribute the optical products to satisfy customer's need for optical communication in Ethernet,SDH/SONET,Video monitor,FTTH,WDM Netowrk, Access Network, CATV Network, EPON System etc. ما برای برآوردن نیاز مشتری به ارتباط نوری در اترنت ، SDH / SONET ، مانیتور ویدیویی ، FTTH ، WDM Netowrk ، شبکه دسترسی ، شبکه CATV ، سیستم EPON و غیره محصولات نوری را طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع می کنیم.

 

GEZHI Photonics حرفه ای ، ظریف و منفعل ، با کیفیت و قیمت رقابتی قابل اعتماد ، محصولات و خدمات بیش از حد مورد انتظار را به مشتریان عرضه می کند ، در سال های گذشته ، GEZHI اعتماد به نفس و شهرت خوبی را از مشتریان داخلی و خارج از کشور کسب کرده است.

 

گواهینامه ها:

 

 SFP+ MODULE SFP-10G-BXU 10G BIDI 1270/1330 60KM

 

10g single mode optical fiber lc 1270/1330nm 10G bidi sfp+ 60km DDM Optical Transceiver Module 10g single mode optical fiber lc 1270/1330nm 10G bidi sfp+ 60km DDM Optical Transceiver Module

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ariel Yuan

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)