Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات10G SFP + فرستنده گیرنده

DEM-421XT 10G XFP فرستنده فیبر کانال SR LC ، 300 متر ، 850 نیوتن متر

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

DEM-421XT 10G XFP فرستنده فیبر کانال SR LC ، 300 متر ، 850 نیوتن متر

چین DEM-421XT 10G XFP فرستنده فیبر کانال SR LC ، 300 متر ، 850 نیوتن متر تامین کننده

تصویر بزرگ :  DEM-421XT 10G XFP فرستنده فیبر کانال SR LC ، 300 متر ، 850 نیوتن متر

جزئیات محصول:

Place of Origin: China ,Shenzhen
نام تجاری: Gezhi
گواهی: CE,RoHs,FCC
Model Number: GX-H185-SRC

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1 pieces
قیمت: US $1 - 42 / Piece | 1 Piece/Pieces for 10g xfp transceiver
Packaging Details: According to quantity ,we can offer 1 by one in box ,or 10pcs in plastic box or 20pcs.
Delivery Time: 5-8 work days
Payment Terms: L/C, T/T, D/P, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 60000 Piece/Pieces per month for 10g xfp transceiver
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
رابط پورت:: 1 10 10 گیگابایت LC جزئیات رابط:: 10 گیگابایت اترنت / فیبر کانال SR
نرخ داده:: 9.953 Gbps تا 11.318 Gbps طول موج:: 850nm
فاصله:: 300 متر (984 فوت) محدوده دما:: تجاری 0 ° C تا 70 ° C
DDM: آره

100٪سازگار 10 گیگابایت اترنت / فیبر کانال SR LC ، 300 متر ، فرستنده XFP 850 نانومتر

سازگار DEM-421XT 10G-XFP-SR XFP نوری ماژول فیبر کانال SR LC ، 300 متر ، فرستنده XFP 850 نانومتر

 

امکانات:

♦ پشتیبانی از نرخ بیت 9.95Gbps تا 10.5Gbps

♦ حداکثر طول لینک 300m (50um ، MMF ، 2000MHz.Km)

package بسته MSF XFP با کانکتور LC دوبلکس

interface رابط برقی XFI

♦ بدون ساعت مرجع مورد نیاز است

♦ سازگار با RoHS

♦ عملکرد عالی EMI

functions توابع تشخیصی دیجیتال ساخته شده است

range محدوده دما: 0 ℃ تا + 70

rel قابلیت اطمینان بالا

850 نانومتر لیزر VCSEL و گیرنده PIN

♦ + 3.3V + 1.8Vpower

 

 

کاربرد:

. 10 GBASE-SR / SW 10G اترنت

Fiber کانال فیبر 1200-Mx-SN-I 10G

♦ سایر پیوندهای نوری

 

تصویر محصول

 

 

 

 

ابعاد مکانیکی:

 

XFP 2.png

 

ترتیب اطلاعات:

 

P / N GX-H185-SRC / DEM-421XT
نرخ داده 10Gbase XFP
واگننگشت 850nm
فاصله 300
فرستنده VECEL
گیرنده پین
DDM / DOM آره
رسانه ها SMF
دمای کارکرد 0 ° C تا + 70 ° C
نام تجاری سازگار همه

 

 

مزیت رقابتی:


1. با کیفیت عالی و 3 سال ضمانت
2. قیمت گذاری رقابتی
3. کاملاً سازگار
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. ذخیره سهام ، تحویل سریع

 

 

اطلاعات شرکت

 

فوتونسیس GEZHI is founded in 2011, which is a leading provider for optical active and passive products in China. در سال 2011 تاسیس شده است ، که ارائه دهنده پیشرو محصولات نوری فعال و غیرفعال در چین است. We design,develop,manufacture and distribute the optical products to satisfy customer's need for optical communication in Ethernet,SDH/SONET,Video monitor,FTTH,WDM Netowrk, Access Network, CATV Network, EPON System etc. ما برای برآوردن نیاز مشتری به ارتباط نوری در اترنت ، SDH / SONET ، مانیتور ویدیویی ، FTTH ، WDM Netowrk ، شبکه دسترسی ، شبکه CATV ، سیستم EPON و غیره محصولات نوری را طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع می کنیم.

 

GEZHI Photonics حرفه ای ، ظریف و منفعل ، با کیفیت و قیمت رقابتی قابل اعتماد ، محصولات و خدمات بیش از حد مورد انتظار را به مشتریان عرضه می کند ، در سال های گذشته ، GEZHI اعتماد به نفس و شهرت خوبی را از مشتریان داخلی و خارج از کشور کسب کرده است.

 

 

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ariel Yuan

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)