Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

10G SFP + فرستنده گیرنده

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

10G SFP + فرستنده گیرنده

(109)
چین FTLC8221RFNM سازگار با 100 GBASE-SR10 300m CFP2 برای جمع آوری مرکز داده کارخانه

FTLC8221RFNM سازگار با 100 GBASE-SR10 300m CFP2 برای جمع آوری مرکز داده

FTLC8221RFNM سازگار با 100 GBASE-SR10 300m CFP2 برای جمع آوری مرکز داده فرستنده نوری 100Gigabit CFP2 300m کیفیت بالا با گواهینامه های CE ، FCC و RoHS شرط: کاملاً جدید تولید کننده: TOPSTAR ویژگی های CFP ما چیست؟ ... Read More
2020-04-27 19:42:40
چین 10Gbps XFP Optical Transceiver / fiber transceiver 40km Reach LC Connector کارخانه

10Gbps XFP Optical Transceiver / fiber transceiver 40km Reach LC Connector

فرستنده / فیبر فرستنده نوری 10Gbps XFP 40km دسترسی به اتصال دهنده LC GX-H155-ERC فرستنده نوری 10Gbps XFP ، 40 کیلومتر رسیدن به امکانات: Application پشتیبانی از برنامه 10 گیگابایتی با نرخ داده 9.953Gbps تا 10... Read More
2020-04-27 19:32:50
چین فرستنده گیرنده CWDM 10G XFP SMF ZR LC 80Km 1471nm کارخانه

فرستنده گیرنده CWDM 10G XFP SMF ZR LC 80Km 1471nm

گیرنده CWDM 10G XFP SMF ZR LC 80Km 1471nm شرح: Gezhi's CWDM XFP Transceiver exhibits excellent wavelength stability, cost effective module. فرستنده گیرنده CWDM XFP Gezhi دارای پایداری با طول موج عالی ، ماژول مق... Read More
2020-04-27 19:31:57
چین 100 Gb/s CFP2 MSA 1310nm LAN-WDM 10km Transceiver with LC connector کارخانه

100 Gb/s CFP2 MSA 1310nm LAN-WDM 10km Transceiver with LC connector

ماژول 100G CFP2 100 گیگابایت در ثانیه CFP2 MSA 1310nm LAN-WDM 10 کیلومتر فرستنده شرح: The GC2-H100L-LR4 is a fully integrated 100Gbit/s optical transceiver module that consists of a 1310 nm wavelength cooled EA... Read More
2020-04-27 19:29:25
چین 40GBASE-SR4 40G QSFP + ماژول MMF 850nm 100M QSFP-40G-SR4 کارخانه

40GBASE-SR4 40G QSFP + ماژول MMF 850nm 100M QSFP-40G-SR4

40GBASE-SR4 QSFP + ماژول برای MMF 850nm 100M QSFP-40G-SR4 GQ-40G-SR4 40Gb / s QSFP + SR4 فرستنده نوری ، 100M امکانات: TP اتصال نوری MTP / MPO ♦ سازگار QSFP + MSA ♦ قابلیت های تشخیص دیجیتال ♦ قابلیت انتقال بیش ا... Read More
2020-04-27 19:28:06
چین DWDM-XFP-1530.33 10G XFP فرستنده DWDM OC-192 / STM-64 / 10G ER کارخانه

DWDM-XFP-1530.33 10G XFP فرستنده DWDM OC-192 / STM-64 / 10G ER

DWDM-XFP-1530.33 10 GBase DWDM OC-192 / STM-64 / 10G ER LC ، 40 کیلومتر ، فرستنده XFP X50 کیلومتر ، 1550.33 نانومتر. GXD-H1xx-ERC فرستنده نوری 10Gbps XFP DWDM ، 40 کیلومتر رسیدن امکانات: ength طول موج قابل انتخ... Read More
2020-04-27 19:25:47
چین DEM-421XT 10G XFP فرستنده فیبر کانال SR LC ، 300 متر ، 850 نیوتن متر کارخانه

DEM-421XT 10G XFP فرستنده فیبر کانال SR LC ، 300 متر ، 850 نیوتن متر

100٪سازگار 10 گیگابایت اترنت / فیبر کانال SR LC ، 300 متر ، فرستنده XFP 850 نانومتر سازگار DEM-421XT 10G-XFP-SR XFP نوری ماژول فیبر کانال SR LC ، 300 متر ، فرستنده XFP 850 نانومتر امکانات: ♦ پشتیبانی از نرخ بیت ... Read More
2020-04-27 19:20:22
چین 10GBASE-LR Single Mode GBIC Fiber Channel Transceiver , SC Fiber Transceiver کارخانه

10GBASE-LR Single Mode GBIC Fiber Channel Transceiver , SC Fiber Transceiver

فرستنده گیرنده فیبر کانال GBIC تنها 10 GBASE-LR ، فرستنده فیبر SC 3CXENPAK92 فرستنده نوری 10GBASE-LR XENPAK 1310nm 10km با DDMI 100٪ سازگار The 10GBASE-LR 1310nm Single-mode 10km XENPAK Transceiver Module with ... Read More
2020-04-27 19:17:55
چین 1310nm SMF GBIC Transceiver Module , 10km Duplex SC GBIC Fiber Module کارخانه

1310nm SMF GBIC Transceiver Module , 10km Duplex SC GBIC Fiber Module

ماژول فرستنده گیرنده SMF 1310 نانومتر SMF ، 10 کیلومتر ماژول فیبر دوبلکس SC GBIC ماژول فرستنده گیرنده FTR-8519-3D GE LX GBIC 1310nm SMF 10km Duplex SC GEZHIسازگار FTR-8519-3Dgigabit interface converter (GBIC) ... Read More
2020-04-27 19:17:04
چین ماژول فرستنده گیرنده 1000Bb GBIC FTR-8519-3D 850 nm 550 متر کارخانه

ماژول فرستنده گیرنده 1000Bb GBIC FTR-8519-3D 850 nm 550 متر

ماژول فرستنده گیرنده 1000Bb GBIC FTR-8519-3D 850 nm 550 متر FTR-8519-3Dسازگار ماژول فرستنده گیرنده 1000Base SX GE GBIC ، 550 متر ، 850 نانومتر GEZHIسازگار FTR-8519-3D gigabit interface converter (GBIC) is a ... Read More
2020-04-27 19:15:32
Page 4 of 11|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|