Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

10G SFP + فرستنده گیرنده

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

10G SFP + فرستنده گیرنده

(109)
چین FTLX8511D3 10G XFP Transceiver 10 GBase-SR 10GBASE Datarate کارخانه

FTLX8511D3 10G XFP Transceiver 10 GBase-SR 10GBASE Datarate

FTLX8511D3 10G XFP Transceiver 10GBase-SR 10GBASE FTLX8511D3 FTLX8511D3 10 GBase-SR XFP فرستنده نوری MMF ، 300 متر ، 850 نانومتر DOM این FTLX8511D3 compatible XFP transceiver provides 10GBase-SR througut up to ... Read More
2020-04-27 17:44:21
چین طول موج 10GBASE-LR2 10G XFP فرستنده 1529.55 nm / 1565.50 نانومتر کارخانه

طول موج 10GBASE-LR2 10G XFP فرستنده 1529.55 nm / 1565.50 نانومتر

طول موج 10GBASE-LR2 10G XFP فرستنده 1529.55 nm / 1565.50 نانومتر B-730-0005-0XX فرستنده گیرنده 10GBASE-LR XFP DWDM طول موج های ثابت ثابت 1529.55 نانومتر-1565.50 نانومتر 80km LC DDM این سازگار B-730-0005... Read More
2020-04-27 17:42:22
چین 10GBASE-LR 10G XFP Transceiver 1310nm 10km Duplex LC Connector DDM کارخانه

10GBASE-LR 10G XFP Transceiver 1310nm 10km Duplex LC Connector DDM

کانکتور 10GBASE-LR 10G XFP فرستنده 1310nm 10km اتصال Duplex LC DDM 130-4900-900 130-4900-900 10GBASE-LR XFP ماژول نوری 1310nm 10km LC DDM این 130-4900-900compatible XFP transceiver provides 10GBase-LR througut ... Read More
2020-04-27 17:38:59
چین فرستنده گیرنده SU69CA Compaitble 10G XFP با فاصله 10 کیلومتر با پو سازگار است کارخانه

فرستنده گیرنده SU69CA Compaitble 10G XFP با فاصله 10 کیلومتر با پو سازگار است

مارکونی سازگار SU69CA Compaitble 10G XFP فرستنده 10 کیلومتر فاصله با پو sU69CA Compaitble 10GBASE-LR XFP فرستنده 1310nm 10km DDM این SU69CA سازگار compatible XFP transceiver provides 10GBase-LR througut up to ... Read More
2020-04-27 17:37:15
چین Duplex LC 1310nm 10km CFP2 100G LR4 برای شبکه گسترده (WAN) کارخانه

Duplex LC 1310nm 10km CFP2 100G LR4 برای شبکه گسترده (WAN)

Duplex LC 1310nm 10km CFP2 100G LR4 سازگار برای شبکه گسترده (WAN) SFP Transceier SMF 10KM با کانکتور LC 100G CFP2 LR4 جزییات محصول 1 رابط نوری گیرنده LC Duplex منبع تغذیه منفرد + 3.3 ولت 3 قابل اتصال 4 سرعت داد... Read More
2020-04-27 17:32:39
چین SR4 Optical Transceiver 40G QSFP+ Module for Infiniband transmission at 4ch SDR DDR QDR کارخانه

SR4 Optical Transceiver 40G QSFP+ Module for Infiniband transmission at 4ch SDR DDR QDR

40Gb / s QSFP + SR4 فرستنده نوری QSFP-40G-SR4 برای انتقال Infiniband در 4ch SDR ، DDR و QDR مدل محصول: QSFP-40G-SR4 امکانات: 4 کانال ماژول فرستنده کامل و دوتایی نرخ انتقال داده تا 10.5Gbps در هر کانال آرایه 4 ک... Read More
2020-04-27 17:24:29
چین ماژول فرستنده گیرنده 40 GBASE-SR4 40G اترنت 850nm QSFP + کارخانه

ماژول فرستنده گیرنده 40 GBASE-SR4 40G اترنت 850nm QSFP +

40GBASE-SR4 40G اترنت 850nm QSFP + ماژول فرستنده گیرنده شرح The QSFP+ (Quad Small Form-factor Pluggable Plus) is a new Multi-Source Agreement (MSA) for high speed application, such as 40Gbps, which provide four ... Read More
2020-04-27 17:20:40
چین 40G QSFP+ to 4x SFP+ AOC QSFP to four SFP+ active optical breakout cable کارخانه

40G QSFP+ to 4x SFP+ AOC QSFP to four SFP+ active optical breakout cable

40G QSFP + به 4 برابر SFP + AOC QSFP تا چهار کابل شکستن نوری فعال 40G QSFP + تا 4 برابر SFP + AOC ( QSFP-4X10G-AOC (1M، 2M، 3M، 5M، 7M، 10M) QSFP به چهار کابل شکستن نوری فعال SFP) امکانات پایان QSFP + AOC: مطاب... Read More
2020-04-27 17:09:49
چین 10Gb / s XFP fiber optic transceiver module 10km 1310nm VCSEL CE / ROHS / FCC کارخانه

10Gb / s XFP fiber optic transceiver module 10km 1310nm VCSEL CE / ROHS / FCC

ماژول گیرنده فیبر نوری 10Gb / s XFP 10km 1310nm VCSEL CE / ROHS / FCC توضیحات محصول Fiber Optic Transceiver Module is a self-contained component that can both transmit and receive. ماژول فرستنده فیبر نوری یک مؤ... Read More
2020-04-27 17:02:40
چین ماژول فرستنده گیرنده 10GBASE-ZR SFP + Arista سازگار کارخانه

ماژول فرستنده گیرنده 10GBASE-ZR SFP + Arista سازگار

ماژول فرستنده گیرنده 10 GBASE-ZR SFP + SFP-10G-ZR-A ماژول 10GBASE-ZR SFP + نوری ، 1550nm تا 80km بیش از SMF DF دوبلکس SMC LC DOM این سازگار SFP-10G-ZR-A compatible SFP+ transceiver provides 10GBase-ZR througut ... Read More
2020-04-27 16:35:45
Page 8 of 11|< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >|