Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول فیبر SFP

فرستنده نوری طول موج 1310 نانومتر

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

فرستنده نوری طول موج 1310 نانومتر

چین فرستنده نوری طول موج 1310 نانومتر تامین کننده

تصویر بزرگ :  فرستنده نوری طول موج 1310 نانومتر

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: GS-1231-L1CD

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: Get Latest Price
جزئیات بسته بندی: 10 یا 20 عدد در سینی پلاستیکی
زمان تحویل: 1 ~ 3working روز پس از پرداخت
شرایط پرداخت: T / T، Paypal، Western Union
قابلیت ارائه: 60000 عدد در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: ماژول فیبر SFP نرخ داده: 1000base
طول موج: 1310nm فاصله: 10 کیلومتر
اتصال دهنده: دوبلکس LC DDM / DOM: آره

فرستنده نوری طول موج 1310 نانومتر

 

 

GLC-LH-SM

 

ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-LX / LH SFP MMF & SMF طول موج 1300 نانومتر 10 کیلومتر دوگانه LC / PC

 

 

The 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, 10km, dual LC/PC connector is guaranteed 100% Compatible and Functional in its intended equipments. ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-LX / LH SFP برای MMF و SMF ، طول موج 1300 نانومتر ، 10 کیلومتر ، کانکتور LC / PC دوتایی تضمین شده است 100٪ سازگار و کاربردی در تجهیزات مورد نظر خود. Every GLC-LH-SM is environmentally tested in its specific port/platform prior to shipping to ensure that they are in perfect physical and working condition. هر GLC-LH-SM قبل از حمل و نقل از لحاظ زیست محیطی در بندر / سکوی خاص خود مورد آزمایش قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که آنها در شرایط جسمی و کاری کاملی هستند. All our GLC-LH-SM transceivers come with a lifetime warranty and lifetime technical support. همه گیرنده های GLC-LH-SM ما دارای ضمانت و پشتیبانی فنی با طول عمر هستند.

 

GEZHI ماژول فرستنده گیرنده سازگار GLC-LH-SM را در انبار موجود است.

 

If you have any questions about this 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, 10km, dual LC/PC connector GLC-LH-SM or any other item that we carry in our inventory, please feel free to contact us. اگر در مورد این ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-LX / LH SFP برای MMF و SMF ، طول موج 1300 نانومتر ، 10 کیلومتر ، اتصال دوگانه LC / PC GLC-LH-SM یا هر کالای دیگری که موجودی خود را در آن موجود است سؤالی دارید ، لطفاً احساس کنید. تماس با ما We have a team of experienced networking specialists that is ready to assist you. ما یک تیم از متخصصان مجرب شبکه داریم که آماده کمک به شما هستند.

 

امکانات:

 

data نرخ داده دوگانه از عملکرد 1.25Gbps / 1.063Gbps

لیزر FP 1310nm و فوتودکتور PIN برای انتقال 10 کیلومتر

سازگار با SFP MSA و SFF-8472 با گیرنده LC دوبلکس

مانیتورینگ تشخیصی دیجیتال:

کالیبراسیون داخلی یا کالیبراسیون خارجی

منبع تغذیه تک 3.3 ولت

سازگار با SONET OC-24-LR-1

سازگار با RoHS

دامنه دمای عملیاتی از 0 ° C تا + 70 ° C (تجاری)

 

کاربرد

 

اترنت گیگابیت

رابط / رابط سرور

کانال فیبر

برنامه های صفحه نمایش روشن

به رابط Switch تغییر دهید

سایر سیستم های انتقال نوری

 

مشخصات:

 

P / N GS-1231-L1CD
نرخ داده 1.25Gbps
واگننگشت 1310nm
فاصله 10 کیلومتر
فرستنده FP
گیرنده پین
DDM / DOM آره
رسانه ها SMF
دمای کارکرد 0 ° C تا + 70 ° C
نام تجاری سازگار Alcatel ، 3COM ، Juniper ، هواوی و غیره ...

 

 

مزایای رقابتی:


1. با کیفیت عالی و 3 سال ضمانت
2. قیمت گذاری رقابتی
3. کاملاً سازگار
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. ذخیره سهام ، تحویل سریع

 

جدول سازگار 10G SFP +

 

شرح تعداد قطعه سازگار
ماژول های SFP +
ماژول 10 GBASE-SR SFP + برای MMF SFP-10G-SR
ماژول 10 GBASE-SR SFP + برای MMF ، دامنه دمای گسترده SFP-10G-SR-X
ماژول 10 GBASE-LRM SFP + برای MMF و SMF SFP-10G-LRM
ماژول 10 GBASE-LR SFP + برای SMF SFP-10G-LR
ماژول های چند گیگابایتی 10 GBASE-LR ، 10GBASE-LW و OTU2e SFP + برای SMF ، محدوده دمایی گسترده SFP-10G-LR-X
ماژول 10 GBASE-ER SFP + برای SMF SFP-10G-ER
ماژول 10 GBASE-ZR SFP + برای SMF SFP-10G-ZR
10GBASE-BX10-D دو طرفه برای 10 کیلومتر SFP-10G-BXD-I
10GBASE-BX10-U دو طرفه برای 10 کیلومتر SFP-10G-BXU-I
دو طرفه 10GBASE-BX40-D به مدت 40 کیلومتر SFP-10G-BX40D-I
10GBASE-BX40-U دو طرفه برای 40km SFP-10G-BX40U-I

 

فرستنده نوری طول موج 1310 نانومتر

 

فرستنده نوری طول موج 1310 نانومتر

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)