Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول فیبر SFP

پیوندهای نوری 10 کیلومتر 10G Sfp + فرستنده ، ماژول فرستنده 10GBASE-LR SFP

کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

پیوندهای نوری 10 کیلومتر 10G Sfp + فرستنده ، ماژول فرستنده 10GBASE-LR SFP

چین پیوندهای نوری 10 کیلومتر 10G Sfp + فرستنده ، ماژول فرستنده 10GBASE-LR SFP تامین کننده

تصویر بزرگ :  پیوندهای نوری 10 کیلومتر 10G Sfp + فرستنده ، ماژول فرستنده 10GBASE-LR SFP

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: SFP-10G-LR

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1pcs
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: 10 or 20pcs in Plastic tray
Delivery Time: 1~3working days after payment
Payment Terms: T/T, Paypal,Western Union
Supply Ability: 60,000pcs per month
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: شبکه SFP نرخ داده: 10 گیگابایت
طول موج: 1310nm فاصله: 10 کیلومتر
اتصال دهنده: LC دوگانه
برجسته:

fiber optic transceiver

,

transceiver fiber optic

ماژول فرستنده 10 GBASE-LR SFP + فرستنده ، 10 کیلومتر پیوندهای نوری 10G Sfp + فرستنده

 

ماژول 10GBASE-LR SFP + نوری ، 1310 نانومتر تا 10 کیلومتر بیش از SMF دوتایی با DOM

 

این فرستنده SFP + با استفاده از اتصال دهنده LC ، طول موج 10 GBase-LR تا 10 کیلومتر از فیبر تک حالته (SMF) را در طول موج 1310 نانومتر فراهم می کند.این آسان برای نصب ، گیرنده قابل تعویض داغ برنامه ریزی شده است ، به صورت سریالی منحصر به فرد و ترافیک داده ها و برنامه های آزمایش شده برای اطمینان از ابتکاری و اجرای یکسان.پشتیبانی از مانیتور نوری دیجیتال (DOM) نیز برای دسترسی به پارامترهای عملیاتی در زمان واقعی امکان پذیر است.ما در پشت کیفیت محصولات خود ایستاده و با افتخار ضمانت محدود عمر را ارائه می دهیم.

 

امکانات:

  • 10GBASE-LR Pluggable Plus به شکل کوچک فاکتور (SFP +).
  • استاندارد مبتنی بر استاندارد 10 گیگابیت اترنت (10 GBASE-LR AT).
  • سرعت خط 10 گیگابایت در ثانیه.
  • فاصله عملیاتی تا 10 کیلومتر بر روی فیبر OS1.
  • طول موج فرستنده 1310nm.
  • کانکتور دوبلکس LC با استاندارد صنعتی.
  • LR روی Singlemode Fiber (SMF).
  • مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM).

 

مشخصات:

 

P / N SFP-10G-LR
نرخ داده 10Gbase
واگننگشت 1310nm
فاصله 10 کیلومتر
فرستنده DFB
گیرنده پین
DDM / DOM آره
رسانه ها SMF
دمای کارکرد 0 ° C تا + 70 ° C

 

 

مزایای رقابتی:


1. با کیفیت عالی و 3 سال ضمانت
2. قیمت گذاری رقابتی
3. کاملاً سازگار
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. ذخیره سهام ، تحویل سریع

 

 

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)