Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات10G SFP + فرستنده گیرنده

1550nm SFP + فرستنده نوری ، 10G SFP + ماژول 40km 10GBASE-ER با DOM

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

1550nm SFP + فرستنده نوری ، 10G SFP + ماژول 40km 10GBASE-ER با DOM

چین 1550nm SFP + فرستنده نوری ، 10G SFP + ماژول 40km 10GBASE-ER با DOM تامین کننده

تصویر بزرگ :  1550nm SFP + فرستنده نوری ، 10G SFP + ماژول 40km 10GBASE-ER با DOM

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: SFP-10G-ER-A

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1pcs
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: 10 or 20pcs in Plastic tray
Delivery Time: 1~3working days after payment
Payment Terms: T/T, Paypal,Western Union
Supply Ability: 60,000pcs per month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: فرستنده گیرنده 10 گیگابیت SFP نرخ داده: 10Gbase Arista
طول موج: 1550nm فاصله: 40 کیلومتر
اتصال دهنده: LC Duplex سیستم: سری 7500 - سوئیچ ستون فقرات ماژولار 7504

10GBASE-ER SFP + فرستنده نوری ، 1550nm 10G SFP + ماژول 40km با DOM

 

 

SFP-10G-ER-A

 

سازگار ماژول Arista 10GBASE-ER SFP + Optics، 1550nm تا 40km بیش از SMF دوبلکس با DOM

 

این سازگار با آریستا® SFP-10G-ER-Arista compatible SFP+ transceiver provides 10GBase-ER througut up to 40km over single-mode fiber (SMF) at a wavelength of 1550nm using a LC connector. فرستنده گیرنده SFP + سازگار ، 10 گیگا بایت- ER را تا 40km بیش از فیبر تک حالته (SMF) در طول موج 1550nm با استفاده از اتصال دهنده LC فراهم می کند. It is guaranteed to be 100% compatible with the equivalent تضمین شده است که 100٪ با معادل آن سازگار باشد آریستا® transceiver. ® گیرنده This easy to install, hot swappable transceiver has been programmed, uniquely serialized and data-traffic and application tested to ensure that it will initialize and perform identically. این آسان برای نصب ، گیرنده قابل تعویض داغ برنامه ریزی شده است ، به صورت سریالی منحصر به فرد و ترافیک داده ها و برنامه های آزمایش شده برای اطمینان از ابتکاری و اجرای یکسان. Digital optical monitoring (DOM) support is also present to allow access to real-time operating parameters. پشتیبانی از مانیتور نوری دیجیتال (DOM) نیز برای دسترسی به پارامترهای عملیاتی در زمان واقعی امکان پذیر است. ما در پشت کیفیت محصولات خود ایستاده و با افتخار ضمانت محدود عمر را ارائه می دهیم.

 

 

امکانات:

  • 10GBASE-LR سازگار با ضریب اشکال کوچک و کوچک (SFP +).
  • استاندارد مبتنی بر استاندارد 10 گیگابیت اترنت (10 گیگابایت-ER).
  • سرعت خط 10 گیگابایت در ثانیه.
  • فاصله عملیاتی تا 40 کیلومتر بر روی فیبر OS1.
  • طول موج فرستنده 1550nm.
  • کانکتور دوبلکس LC با استاندارد صنعتی.
  • مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM).

 

کاربرد

  • سوئیچ 7048T-A GbE
  • 7050 سوئیچ مرکز داده
  • سری 7050
  • سری 7100
  • سوئیچ برنامه 7124FX
  • سری 7150
  • سری 7500 - سوئیچ ستون فقرات ماژولار 7504

 

مشخصات:

 

P / N سازگار SFP-10G-ER-ARISTA
نرخ داده 10Gbase
واگننگشت 1550nm
فاصله 40 کیلومتر
فرستنده EML
گیرنده پین
DDM / DOM آره
رسانه ها SMF
دمای کارکرد 0 ° C تا + 70 ° C
نام تجاری سازگار آریستا

 

مزایای رقابتی:


1. با کیفیت عالی و 3 سال ضمانت
2. قیمت گذاری رقابتی
3. کاملاً سازگار (// Extreme / Juniper / H3C ...)
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. ذخیره سهام ، تحویل سریع

 

 

 

 

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)