Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات10G SFP + فرستنده گیرنده

Duplex LC 10G SFP + Transceiver 10G SFP + MMF 850nm طول موج 300m 10GBase-SR

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

Duplex LC 10G SFP + Transceiver 10G SFP + MMF 850nm طول موج 300m 10GBase-SR

چین Duplex LC 10G SFP + Transceiver 10G SFP + MMF 850nm طول موج 300m 10GBase-SR تامین کننده

تصویر بزرگ :  Duplex LC 10G SFP + Transceiver 10G SFP + MMF 850nm طول موج 300m 10GBase-SR

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: 100-01515

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1pcs
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: 10 or 20pcs in Plastic tray
Delivery Time: 1~3working days after payment
Payment Terms: T/T, Paypal,Western Union
Supply Ability: 60,000pcs per month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: ماژول نوری 10 گیگ SFP نرخ داده: 10Gbase-SR
طول موج: 850nm فاصله: 300 متر
اتصال دهنده: دوبلکس LC کاربرد: شبکه داده

10GBase-SR Duplex LC 10G SFP + فرستنده فرستنده MMF 850nm طول موج 300m

 

 

فرستنده نوری 10 GB-SR SFP + (MMF ، 850 نانومتر ، 300 متر ، LC ، DOM)

 

This 100-01515 compatible SFP+ transceiver provides 10GBase-SR througut up to 300m over multi-mode fiber (MMF) at a wavelength of 850nm using a LC connector. این فرستنده SFP سازگار با 100-01515 SFP + 10GBase-SR تا 300 متر بیش از فیبر چند حالته (MMF) را در طول موج 850 نانومتر با استفاده از اتصال دهنده LC فراهم می کند. It is guaranteed to be 100% compatible with the equivalent transceiver. تضمین شده است که 100٪ با فرستنده معادل سازگار باشد. This easy to install, hot swappable transceiver has been programmed, uniquely serialized and data-traffic and application tested to ensure that it will initialize and perform identically. این آسان برای نصب ، گیرنده قابل تعویض داغ برنامه ریزی شده است ، به صورت سریالی منحصر به فرد و ترافیک داده ها و برنامه های آزمایش شده برای اطمینان از ابتکاری و اجرای یکسان. Digital optical monitoring (DOM) support is also present to allow access to real-time operating parameters. پشتیبانی از مانیتور نوری دیجیتال (DOM) نیز برای دسترسی به پارامترهای عملیاتی در زمان واقعی امکان پذیر است. We stand behind the quality of our products and proudly offer a limited lifetime warranty. ما در پشت کیفیت محصولات خود ایستاده و با افتخار ضمانت محدود عمر را ارائه می دهیم.

 

GEZHI دارای ماژول فرستنده گیرنده سازنده Arista 100-01515 در انبار است و بسیاری از آنها می توانند در دو روز کاری ارسال شوند.

 

همه 100-01515از لحاظ زیست محیطی در پورت / سکوی خاص خود ، که شامل تأیید صحت تطابق برای فاصله ، طول موج ، تراکم ترافیک و نور است ، آزمایش شده است.

 

امکانات:

  • 10GBASE-SR Pluggable Plus-Form شکل کوچک (SFP +).
  • استاندارد مبتنی بر استاندارد 10 گیگابیت اترنت (10 GBASE-SR).
  • سرعت خط 10 گیگابایت در ثانیه.
  • فاصله کاری تا 300 متر بر روی فیبر OM4.
  • طول موج فرستنده 850nm.
  • کانکتور دوبلکس LC با استاندارد صنعتی.
  • SFP + SR در Multimode Fiber (MMF).
  • مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM).

 

کاربرد

  • شبکه داده
  • شبکه نوری
  • STM64

 

مشخصات:

 

P / N 100-01515
نرخ داده 10 گیگابایت
واگننگشت 850nm
فاصله 300 متر
فرستنده VCSEL
گیرنده پین
DDM / DOM آره
رسانه ها MMF
دمای کارکرد 0 ° C تا + 70 ° C
نام تجاری سازگار کالیکس

 

 

مزایای رقابتی:


1. با کیفیت عالی و 3 سال ضمانت
2. قیمت گذاری رقابتی
3. کاملاً سازگار (// اکستریم / جونیپر / کالیکس ...)
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. ذخیره سهام ، تحویل سریع

 

Duplex LC 10G SFP + Transceiver 10G SFP + MMF 850nm طول موج 300m 10GBase-SR

 

 

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)