Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات10G SFP + فرستنده گیرنده

ماژول فرستنده گیرنده 1000Bb GBIC FTR-8519-3D 850 nm 550 متر

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

ماژول فرستنده گیرنده 1000Bb GBIC FTR-8519-3D 850 nm 550 متر

چین ماژول فرستنده گیرنده 1000Bb GBIC FTR-8519-3D 850 nm 550 متر تامین کننده

تصویر بزرگ :  ماژول فرستنده گیرنده 1000Bb GBIC FTR-8519-3D 850 nm 550 متر

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: GEZHI or OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: FTR-8519-3D

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1pcs
قیمت: Get Latest Price
Packaging Details: 10 or 20pcs in Plastic tray
Delivery Time: 1~3working days after payment
Payment Terms: T/T, Paypal,Western Union
Supply Ability: 60,000pcs per month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: ماژول SFP GBIC نرخ داده: 1GE
طول موج: 850nm فاصله: 550 متر
اتصال دهنده: Duplex SC کاربرد: 1.25 گیگابیت اترنت

ماژول فرستنده گیرنده 1000Bb GBIC FTR-8519-3D 850 nm 550 متر

 

FTR-8519-3Dسازگار ماژول فرستنده گیرنده 1000Base SX GE GBIC ، 550 متر ، 850 نانومتر

 

GEZHIسازگار FTR-8519-3D gigabit interface converter (GBIC) is a standard for transceivers, commonly used with Gigabit Ethernet and fibre channel. مبدل رابط gigabit (GBIC) استانداردی برای فرستنده گیرنده است ، که معمولاً با گیگابیت اترنت و کانال فیبر استفاده می شود. By offering a standard, hot swappable electrical interface, one gigabit ethernet port can support a wide range of physical media, from copper to long-wave single-mode optical fiber, at lengths of hundreds of kilometers. با ارائه یک رابط الکتریکی قابل تعویض ، گرم و گرم ، یک درگاه اترنت گیگابیتی می تواند طیف گسترده ای از رسانه های بدنی را پشتیبانی کند ، از مس تا فیبر نوری تک حالت موج بلند ، در طول صدها کیلومتر. The appeal of درخواست تجدید نظر از سازگار FTR-8519-3DGBIC standard in networking equipment, as opposed to fixed physical interface configurations, is its flexibility. استاندارد GBIC در تجهیزات شبکه ، برخلاف تنظیمات رابط بدنی ثابت ، انعطاف پذیری آن است. Where multiple different optical technologies are in use, an administrator can purchase GBICs as needed, not in advance, and they can be the specific type needed for each link. در جایی که چندین فن آوری نوری مختلف استفاده می شود ، یک مدیر می تواند GBIC را در صورت لزوم خریداری کند ، نه از قبل ، و آنها می توانند یک نوع خاص مورد نیاز برای هر لینک باشند. This lowers the cost of the base system and gives the administrator far more flexibility. این هزینه سیستم پایه را کاهش می دهد و به مدیر انعطاف پذیری بیشتری می بخشد.

 

The Compatible 1000BASE-SX 850nm Multi-mode 550m GBIC Transceiver Module is guaranteed 100% Compatible and Functional in its intended equipments. ماژول فرستنده گیرنده GBIC 1000BASE-SX 850nm چند حالته 550 میلی متر سازگار با تجهیزات 100٪ سازگار و کاربردی در تجهیزات مورد نظر خود است. Every compatible FTR-8519-3D is environmentally tested in its specific port/platform prior to shipping to ensure that they are in perfect physical and working condition. هر FTR-8519-3D سازگار قبل از حمل و نقل از لحاظ زیست محیطی در بندر / پلت فرم خاص خود قبل از حمل و نقل آزمایش می شود تا اطمینان حاصل شود که آنها در شرایط جسمی و کاری کاملی هستند. All our compatible FTR-8519-3D transceivers come with a lifetime warranty and lifetime technical support. همه گیرنده های سازگار FTR-8519-3D ما دارای ضمانت و پشتیبانی فنی با طول عمر هستند.

 

If you have any questions about this Compatible 1000BASE-SX 850nm Multi-mode 550m GBIC Transceiver Module FTR-8519-3D compatible or any other item that we carry in our inventory, please feel free to contact us. اگر در مورد این سازگار 1000BASE-SX 850nm Multi-mode 550m GBIC Transceiver Module FTR-8519-3D سازگار یا هر مورد دیگری که موجودی خود را در آن موجود است ، سؤالی دارید ، لطفاً با ما تماس بگیرید. We have a team of experienced networking specialists that is ready to assist you. ما یک تیم از متخصصان مجرب شبکه داریم که آماده کمک به شما هستند.

 

امکانات:

  • سازگار با GBIC MSA
  • حداکثر نرخ داده 1.25 گیگابیت بر ثانیه
  • طول موج 850 نانومتر با VESCEL
  • فاصله کاری تا 300 متر بر روی فیبر OM4.
  • استفاده از GBIC در Multimode Fiber (MMF).
  • کانکتور دوبلکس SC استاندارد صنعتی
  • مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM)

 

کاربرد

  • کانال فیبر 1.0625 گیگابیت در ثانیه
  • 1.25 گیگابیت اترنت

 

مشخصات:

 

P / N FTR-8519-3D
نرخ داده 1GE GBIC
فاصله 550 متر
موجک 850nm
رسانه ها MMF
DDM / DOM آره
اتصال دهنده SC
دمای کارکرد 0 ℃ ~ + 70
نام تجاری سازگار همه

 

 

مزایای رقابتی:


1. با کیفیت عالی و 3 سال ضمانت
2. قیمت گذاری رقابتی
3. کاملاً سازگار
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. ذخیره سهام ، تحویل سریع

 

 

 

 

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ena Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)