Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات10G SFP + فرستنده گیرنده

850nm 10G SFP + فرستنده گیرنده 100٪ D Link سازگار DEM-431XT-DD - 10 گیگابایت SR LC 300 متر

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

850nm 10G SFP + فرستنده گیرنده 100٪ D Link سازگار DEM-431XT-DD - 10 گیگابایت SR LC 300 متر

چین 850nm 10G SFP + فرستنده گیرنده 100٪ D Link سازگار DEM-431XT-DD - 10 گیگابایت SR LC 300 متر تامین کننده

تصویر بزرگ :  850nm 10G SFP + فرستنده گیرنده 100٪ D Link سازگار DEM-431XT-DD - 10 گیگابایت SR LC 300 متر

جزئیات محصول:

Place of Origin: China ,Shenzhen
نام تجاری: Gezhi
گواهی: FCC,CE,RoHs
Model Number: GP-H185-SRC

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1 pieces
قیمت: US $1 - 15/ Piece | 1 Piece/Pieces for 10G SFP LR Transceiver
Packaging Details: Neutral packing, INGELLEN packing, OEM packing
Delivery Time: 5-8 work days
Payment Terms: L/C, T/T
Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Week
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
فاکتور فرم: SFP + رابط پورت: 1 10 10 گیگابایت LC
جزئیات رابط: 10 گیگابایت SR نرخ داده: 8 گیگابایت بر ثانیه به 11.3 گیگابیت بر ثانیه
طول موج: 850 نانومتر فاصله: 300 متر (984 فوت)
محدوده دما: تجاری 0 ° C تا 70 ° C تشخیص دیجیتال (DDM): آره
ارتباط: فیبر چند حالته (MMF)

100٪ D-Link سازگار DEM-431XT-DD - 10GBase SR LC ، 300 متر ، 850 نانومتر SFP + فرستنده.

 

GP-H185-SRC

فرستنده نوری 10Gbps SFP + فرستنده نوری ، رسیدن به 300 متر

 

امکانات:

interface رابط نوری سازگار با IEEE 802.3ae

interface رابط برق سازگار با SFF-8431

♦ قابل حل داغ

فرستنده VCSEL 850 نانومتری ، ردیاب عکس PIN

 

consumption مصرف کم مصرف

for قابل استفاده برای اتصال MMF 300m

housing مسکن تمام فلزی برای عملکرد برتر EMI

 

firm سیستم عامل پیشرفته اجازه می دهد تا اطلاعات رمزگذاری سیستم مشتری در فرستنده فرستاده شود

solution راه حل مقرون به صرفه SFP + ، تراکم پورت بالاتر و پهنای باند بیشتری را ممکن می کند

 

کاربرد:

GB 10 GBASE-SR در 10.3125Gbps

GB 10 GBASE-SW در 9.953Gbps

♦ سایر پیوندهای نوری

 

شرح:

 

این فرستنده 850 نانومتر VCSEL 10Gigabit SFP + برای انتقال و دریافت داده های نوری بیش از 50/125 میکرومتر یا 62.5 / 125 میکرومتر فیبر نوری چندمکانی طراحی شده است.

The SFP+ SR module electrical interface is compliant to SFI electrical specifications. رابط برق ماژول SFP + SR مطابق با مشخصات الکتریکی SFI است. The transmitter input and receiver output impedance is 100 Ohms differential. امپدانس خروجی فرستنده و گیرنده 100 دیفرانسیل اهم است. Data lines are internally AC coupled. خطوط داده داخلی AC است. The module provides differential termination and reduce differential to common mode conversion for quality signal termination and low EMI. ماژول خاتمه دیفرانسیل را فراهم می کند و دیفرانسیل را به تبدیل حالت معمولی برای خاتمه سیگنال با کیفیت و EMI پایین کاهش می دهد. SFI typically operates over 200 mm of improved FR4 material or up to about 150mmof standard FR4 with one connector. SFI به طور معمول بیش از 200 میلی متر از مواد FR4 بهبود یافته یا تا حدود 150 mm استاندارد FR4 را با یک کانکتور کار می کند.

 

ابعاد مکانیکی:

 

SFP.png

ترتیب اطلاعات:

 

شماره قطعه توضیحات محصول
GP-H185-SRC 850nm ، SFP + ، 10Gbps ، 300m ، 0ºC ~ + 70~C

 

 

ماژول نوری GEZHI 10Gb SFP Plus 100٪ با تجهیزات زیر و سایر تجهیزات مورد نیاز سازگار است.

850nm 10G SFP + فرستنده گیرنده 100٪ D Link سازگار DEM-431XT-DD - 10 گیگابایت SR LC 300 متر

 

تجهیزات تست:

 

 10GE SFP+ Module JD094B-BX60-D 10GbE 60KM of 1270/1330nm BIDI SFP Transceiver

 

 

بسته بندی مفصل

 

 10GE SFP+ Module JD094B-BX60-D 10GbE 60KM of 1270/1330nm BIDI SFP Transceiver

 

 

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ariel Yuan

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)