Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول فیبر SFP

دوام 10G SFP + فرستنده نوری LR LC 10 کیلومتر 1310nm

کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب DWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

دوام 10G SFP + فرستنده نوری LR LC 10 کیلومتر 1310nm

چین دوام 10G SFP + فرستنده نوری LR LC 10 کیلومتر 1310nm تامین کننده
دوام 10G SFP + فرستنده نوری LR LC 10 کیلومتر 1310nm تامین کننده دوام 10G SFP + فرستنده نوری LR LC 10 کیلومتر 1310nm تامین کننده

تصویر بزرگ :  دوام 10G SFP + فرستنده نوری LR LC 10 کیلومتر 1310nm

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: Gezhi
گواهی: CE,RoHs,FCC
Model Number: GP-H131-LRC

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1 pieces
قیمت: US $1 - 30 / Piece | 1 Piece/Pieces (Min. Order)
Packaging Details: According to quantity ,we can offer 1 by one in box ,or 10pcs in plastic box or 20pcs.
Delivery Time: 4~5 work days
Payment Terms: L/C, T/T
Supply Ability: 600000 Piece/Pieces per month
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
فاکتور فرم: SFP + رابط پورت: 1 10 10 گیگابایت LC
نرخ داده: 1.25G فاصله: 10 کیلومتر
گواهی: CE,RoHs,FCC درجه حرارت: تجاری 0 ° C تا 70 ° C
برجسته:

sfp optical module

,

transceiver fiber optic

فرستنده فرستنده 10 GBase LR LC ، 10 کیلومتر ، 1310 نانومتر SFP +.

 

10Gbps SFP + فرستنده نوری ، 10 کیلومتر رسیدن به

 

امکانات:

♦ قابل حل داغ

interface رابط نوری سازگار با IEEE 802.3ae

interface رابط برق سازگار با SFF-8431

consumption مصرف کم مصرف

for قابل استفاده برای اتصال SMF 10 کیلومتری

housing مسکن تمام فلزی برای عملکرد برتر EMI

فرستنده DFB 1310nm ، ردیاب عکس PIN دمای مورد استفاده: 0 تا 70 درجه سانتیگراد

firm سیستم عامل پیشرفته اجازه می دهد تا اطلاعات رمزگذاری سیستم مشتری در فرستنده فرستاده شود

solution راه حل مقرون به صرفه SFP + ، تراکم پورت بالاتر و پهنای باند بیشتری را ممکن می کند

 

کاربرد:

 

♦ سایر پیوندهای نوری

GB 10 GBASE-LR در 10.3125Gbps

GB 10 GBASE-LW در 9.953Gbps

 

شرح:

این گیرنده 13Fnm DFB 10Gigabit SFP + برای انتقال و دریافت داده های نوری از طریق

فیبر نوری تک حالته برای طول 10 کیلومتر پیوند

رابط برق ماژول SFP + LR مطابق با مشخصات الکتریکی SFI است.فرستنده

امپدانس ورودی و گیرنده 100 دیفرانسیل اهم است.خطوط داده داخلی AC است.

ماژول خاتمه دیفرانسیل را فراهم می کند و دیفرانسیل را به تبدیل حالت معمولی کاهش می دهد

خاتمه سیگنال با کیفیت و EMI پایین.SFI به طور معمول بیش از 200 میلی متر مواد FR4 بهبود یافته کار می کند

یا تا حدود 150mm استاندارد FR4 استاندارد با یک کانکتور

 

ابعاد مکانیکی:

 

SFP.png

 

ترتیب اطلاعات:

 

فاکتور فرم: SFP +
فاصله: 10 کیلومتر
رابط: LC
نرخ داده ها (حداکثر): 10 گیگابایت در ثانیه
درجه حرارت پایین پایان مورد (° C) - 5 درجه سانتی گراد
درجه حرارت بالا پایان (درجه سانتیگراد) 85 درجه سانتیگراد
تشخیص: DDM
لیزر: VSCEL ،پین
تامین کننده ولتاژ: 3.3 ولت
برنامه های کاربردی: 10Gbps SFP + فرستنده نوری ، 10 کیلومتر رسیدن به
گواهینامه: TUV / CE / FCC / RoHS / ISO9001

 

 

 

تهیه کننده قسمت CORE

J9151A  X132 10G SFP+ LC LR Transceiver LC, 10 Km, 1310 nm SFP+ transceiver

 
 
اطلاعات شرکت

 

فوتونسیس GEZHIدر سال 2011 تاسیس شده است ، که ارائه دهنده پیشرو محصولات نوری فعال و غیرفعال در چین است.ما برای برآوردن نیاز مشتری به ارتباط نوری در اترنت ، SDH / SONET ، مانیتور ویدیویی ، FTTH ، WDM Netowrk ، شبکه دسترسی ، شبکه CATV ، سیستم EPON و غیره محصولات نوری را طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع می کنیم.

 

GEZHI Photonics حرفه ای ، ظریف و منفعل ، با کیفیت و قیمت رقابتی قابل اعتماد ، محصولات و خدمات بیش از حد مورد انتظار را به مشتریان عرضه می کند ، در سال های گذشته ، GEZHI اعتماد به نفس و شهرت خوبی را از مشتریان داخلی و خارج از کشور کسب کرده است.

 

 

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ariel Yuan

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)