Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات10G SFP + فرستنده گیرنده

MELLANOX MFM1T02A-LR 10G SFP + فرستنده نوری LR LC 10 Km 1310nm با دوام

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

MELLANOX MFM1T02A-LR 10G SFP + فرستنده نوری LR LC 10 Km 1310nm با دوام

چین MELLANOX MFM1T02A-LR 10G SFP + فرستنده نوری LR LC 10 Km 1310nm با دوام تامین کننده
MELLANOX MFM1T02A-LR 10G SFP + فرستنده نوری LR LC 10 Km 1310nm با دوام تامین کننده MELLANOX MFM1T02A-LR 10G SFP + فرستنده نوری LR LC 10 Km 1310nm با دوام تامین کننده

تصویر بزرگ :  MELLANOX MFM1T02A-LR 10G SFP + فرستنده نوری LR LC 10 Km 1310nm با دوام

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: Gezhi
گواهی: CE,RoHs,FCC
Model Number: GP-H131-LRC

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1 pieces
قیمت: US $1 - 30 / Piece | 1 Piece/Pieces (Min. Order)
Packaging Details: According to quantity ,we can offer 1 by one in box ,or 10pcs in plastic box or 20pcs.
Delivery Time: 4~5 work days
Payment Terms: L/C, T/T
Supply Ability: 600000 Piece/Pieces per month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
فاکتور فرم: SFP + رابط پورت: 1 10 10 گیگابایت LC
نرخ داده: 1.25G فاصله: 10 کیلومتر
گواهی: CE,RoHs,FCC درجه حرارت: تجاری 0 ° C تا 70 ° C
سازگار: Arista، HP، Juniper، Extreme،

فرستنده MELLANOX MFM1T02A-LR 10 GBase LR LC ، 10 کیلومتر ، 1310 نیوتن متر SFP + فرستنده.

10Gbps SFP + فرستنده نوری ، 10 کیلومتر رسیدن به

امکانات:

♦ قابل حل داغ

interface رابط نوری سازگار با IEEE 802.3ae

interface رابط برق سازگار با SFF-8431

consumption مصرف کم مصرف

for قابل استفاده برای اتصال SMF 10 کیلومتری

housing مسکن تمام فلزی برای عملکرد برتر EMI

فرستنده DFB 1310nm ، ردیاب عکس PIN دمای مورد استفاده: 0 تا 70 درجه سانتیگراد

firm سیستم عامل پیشرفته اجازه می دهد تا اطلاعات رمزگذاری سیستم مشتری در فرستنده فرستاده شود

solution راه حل مقرون به صرفه SFP + ، تراکم پورت بالاتر و پهنای باند بیشتری را ممکن می کند

کاربرد:

♦ سایر پیوندهای نوری

GB 10 GBASE-LR در 10.3125Gbps

GB 10 GBASE-LW در 9.953Gbps

شرح:

این گیرنده 13Fnm DFB 10Gigabit SFP + برای انتقال و دریافت داده های نوری از طریق

فیبر نوری تک حالته برای طول 10 کیلومتر پیوند

رابط برق ماژول SFP + LR مطابق با مشخصات الکتریکی SFI است. فرستنده

امپدانس ورودی و گیرنده 100 دیفرانسیل اهم است. خطوط داده داخلی AC است.

ماژول خاتمه دیفرانسیل را فراهم می کند و دیفرانسیل را به تبدیل حالت معمولی کاهش می دهد

خاتمه سیگنال با کیفیت و EMI پایین. SFI به طور معمول بیش از 200 میلی متر مواد FR4 بهبود یافته را کار می کند

یا تا حدود 150mm استاندارد FR4 استاندارد با یک کانکتور

ابعاد مکانیکی:

SFP.png

ترتیب اطلاعات:

فاکتور فرم: SFP +
فاصله: 10 کیلومتر
رابط: LC
نرخ داده ها (حداکثر): 10 گیگابایت در ثانیه
دمای پایین پایان مورد (درجه سانتیگراد) - 5 درجه سانتی گراد
درجه حرارت بالا پایان (درجه سانتیگراد) 85 درجه سانتیگراد
تشخیص: DDM
لیزر: VSCEL ، پین
تامین کننده ولتاژ: 3.3 ولت
برنامه های کاربردی: 10Gbps SFP + فرستنده نوری ، 10 کیلومتر رسیدن به
گواهینامه: TUV / CE / FCC / RoHS / ISO9001

نام تجاری سازگار

ماژول فیبر SFP افراطی سازگار 10051 - 1000Base SX LC 550 متر 850 Nm

Alcatel، H3C،، Huawei، linkys، Exteme، Juniper، 3COM، Intel، Nortel، Dell، Brocade،
Netgear، Avaya، Alliedtelesis، Bdcom، D-link، RedBack، Emulex، Enterasys، Force10، Zyxel، IBM، DCN، Foundry، ZTE، Planet، IP-COM، Telco، TRENDnet، Vixel، TP-Link ...

تهیه کننده قسمت CORE

فرستنده گیرنده J9151A X132 10G SFP + LC LR Transciver LC، 10 Km، 1310 nm SFP + فرستنده

اطلاعات شرکت

GEZHI Photoncis در سال 2011 تأسیس شده است ، که ارائه دهنده پیشرو محصولات نوری فعال و غیرفعال در چین است. ما برای برآوردن نیاز مشتری به ارتباط نوری در اترنت ، SDH / SONET ، مانیتور ویدیویی ، FTTH ، WDM Netowrk ، شبکه دسترسی ، شبکه CATV ، سیستم EPON و غیره محصولات نوری را طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع می کنیم.

GEZHI Photonics حرفه ای ، ظریف و منفعل ، با کیفیت و قیمت رقابتی قابل اعتماد ، محصولات و خدمات بیش از حد مورد انتظار را به مشتریان عرضه می کند ، در سال های گذشته ، GEZHI اعتماد به نفس و شهرت خوبی را از مشتریان داخلی و خارج از کشور کسب کرده است.

خط تولید

سؤالات متداول

1. کیفیت محصول Gezhi Photonics چگونه است؟

Gezhi Photonics یک تولید کننده حرفه ای با بیش از 5 سال سابقه در فرستنده فیبر نوری و قطعات منفعل است . ما سیستم کنترل کیفیت دقیق داریم و تمامی محصولات قبل از عرضه در بازار ، آزمایش سازگاری شدید ، آزمایش دایره دما 48 ساعت و غیره را تجربه کرده اند.

2. آیا محصولات شما با سیستم من سازگار هستند؟

همه محصولات ما مطابق با استاندارد MSA تولید می شوند ، می توانند با مارک هایی که شرایط سازگاری ندارند مانند IBM ، DELL ، SUN و غیره به خوبی کار کنند اما برخی از مارک ها مانند ، Juniper و غیره ممکن است نیاز به کدگذاری خصوصی خود داشته باشند. در داخل برای سازگاری ، اگر می توانید از مارک و مدل سیستم های خود به ما اطلاع دهید ، ممکن است مسئله سازگاری را قبل از تحویل کالا حل کنیم .

3. چرا گیرنده ها و اجزای گیرنده Gezhi Photonics بسیار ارزان تر از سایرین؟

زیرا ما تولید کننده اصلی هستیم و با قیمت مستقیم بازاریابی می فروشیم.

4- آیا می توانم از آرم و لیبل خود استفاده کنم؟

بله ، ما می توانیم یک سرویس نصب شده ارائه دهیم و محصولات را با برچسب خود تهیه کنیم.

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ariel Yuan

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)