Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات10G SFP + فرستنده گیرنده

فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC

چین فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC تامین کننده
فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC تامین کننده فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC تامین کننده فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC تامین کننده فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC تامین کننده

تصویر بزرگ :  فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC

جزئیات محصول:

Place of Origin: China ,Shenzhen
نام تجاری: Gezhi
گواهی: FCC,CE,RoHs
Model Number: GP-H185-SRC

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1 pieces
قیمت: US $1 - 15/ Piece | 1 Piece/Pieces for 10G SFP LR Transceiver
Packaging Details: Neutral packing, INGELLEN packing, OEM packing
Delivery Time: 5-8 work days
Payment Terms: T/T, Western Union,paypal
Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نرخ داده: 8 گیگابایت بر ثانیه به 11.3 گیگابیت بر ثانیه نام محصول: 10G SFP + فرستنده گیرنده
طول موج: 850 نانومتر فاصله: 300 متر
محدوده دما: تجاری 0 ° C تا 70 ° C تشخیص دیجیتال (DDM): بله

10 گیگابایت SFP SR LC

فرستنده فرستنده 10G SFP Plus SR 850nm 300M LC


امکانات:

  • SFP + SR
  • سرعت داده های عملیاتی تا 10.3 گیگابیت بر ثانیه
  • فرستنده VCSEL 850nm
  • فاصله تا 300 متر @ 50/125 میلی متر MM

کاربرد:

  • 10G اترنت ZR و 10G فیبر کانال
  • نرخ بیت FEC OTN G.709 OTU1e / 2 / 2e
  • 8.5 گیگابایت در ثانیه کانال فیبر

شرح:

گیرنده های نوری GP-H185-SRC Gezhi یک Transceiver SFP + Pluggable Factor Small Small Factor Pluggable Formh Enhanced هستند که برای استفاده در لینک های چند سرعته 10 گیگابیتی تا 300 متر فیبر حالت یک حالته G652 طراحی شده اند. آنها با SFF-8431 ، SFF-8432 سازگار هستند و از 10G اترنت SR و 10G فیبر کانال پشتیبانی می کنند.

عملکردهای تشخیص دیجیتالی از طریق رابط سریال 2 سیم موجود است ، همانطور که در SFF-8472 مشخص شده است. فرستنده گیرنده GP-H185-SRC مطابق با بخشنامه 2011/65 / EU سازگار با RoHS هستند.

ماژول نوری GEZHI 10Gb SFP Plus 100٪ با تجهیزات زیر و سایر تجهیزات مورد نیاز سازگار است.

ADTRAN 1442401G1
فرستنده چند منظوره SR LC ، 300 متر ، 850 نانومتر SFP + فرستنده. 100٪ سازگار Adtran.
ADVA 1061701855-01
فرستنده فرستنده 10 GBase SR LC ، 300 متر ، 850 نانومتر SFP +. 100٪ ADVA سازگار است.
ALCATEL-LUCENT 3HE04824AA
10GBase SR LC ، فیبر چند حالته (MMF) ، فرستنده فرستنده 850 نانومتر SFP +. 100٪ Alcatel-Lucent سازگار است.
ALLIED TELESIS AT-SP10SR
AT-SP10SR - SFP-10G-SR 100٪ Telesis متحد سازگار است.
ARISTA SFP-10G-SR-ARISTA
SFP-10G-SR-ARISTA - فرستنده فرستنده 10 GBase SR LC ، 300 متر ، 850 نانومتر SFP Plus. 100٪ آریستا سازگار است
ARUBA SFP-10GE-SR-ARUBA
10Gbase SR LC ، 300 متر ، 850 نانومتر SFP + فرستنده. 100٪ آروبا سازگار است.
AVAYA AA1403015-E6
شبکه های تیغه BN-CKM-SP-SR BROCADE-FOUNRY 10G-SFPP-SR BROCADE-FOUNDRY XBR-000164
CALIX 100-01514 CALIX 100-01515 CHECK POINT CPAC-TR-10SR CHELSIO SM10G-SR
CIENA XCVR-S00Z85
SFP-10G-SR
SFP-10G-SR - 10 GBASE SR LC ، 300 متری ، 850 NM SFP + TRANSCEIVER. 100 COMP سازگار است.
CITRIX EW3B0000710 CYAN 280-0330-00 OPTICS CENTER DATA CENTER AN-SFP10G-SR
DELL 330-2405 DELTA LCP-10G3A4EDR ENTERASYS 10GBASE-SR-SFPP
EXTREME 10301 F5 NETWORKS F5UPGSFP + R FINISAR FTLF8528P2BNV
FINISAR FTLX8571D3BCL FORCE10 GP-10GSFP-1S FORTINET FG-TRAN-SFP + SR
FORTINET FS-TRAN-SFP + SR FUJITSU SFPP-SR GIGAMON SFP-532
H3C 0231A0A6 J9150A JD092B JD092B
IBM 45W4743 INTEL E10GSFPSR INTEL TXN181070850X1B
JDSU PLRXPL-SC-S43-22-N JUNIPER EX-SFP-10GE-SR MARCONI SFP-10G-SR-MAR
MELLANOX MFM1T02A-SR MERAKI SFP-10 GB-SR MRV SFP-10GD-SX
NETGEAR AXM761 PALO ALTO PAN-SFP-PLUS-SR RIVERBED SFP-CSK-SR
SOLARFLARE SFM10G-SR SUN X2129A

ترتیب اطلاعات:

شماره قطعه توضیحات محصول
GP-H185-SRC 850nm ، SFP + ، 10Gbps ، 300m ، 0ºC ~ + 70~C


ابعاد مکانیکی:

مزایای رقابتی:
1. با کیفیت عالی و 3 سال ضمانت
2. قیمت گذاری رقابتی
3. کامل سازگار (/ افراطی / درخت عرعر / IBM ...)
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. ذخیره سهام ، تحویل سریع

تجهیزات تست:

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Shirley Ding

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)