Gezhi Photonics Co.، Ltd

ماژول فیبر SFP --- شبکه رویایی شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات10G SFP + فرستنده گیرنده

فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC

کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
کیفیت خوب CWDM Mux Demux برای فروش
Very easy to deal with, fast shipping, and the prices were excellent. What more could you ask for.

—— Charles Lundy

Very pleased with the service. Order arrived promptly and the product was exactly what I was expecting. I Will keep GEZHI Company in my Favorite List.

—— Lewis

As a repeat customer, I can testify that buyers can expect fair prices, timely deliveries usually faster than promised, and overall satisfaction with

—— Craig Sherman

چت IM آنلاین در حال حاضر

فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC

چین فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC تامین کننده
فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC تامین کننده فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC تامین کننده فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC تامین کننده فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC تامین کننده

تصویر بزرگ :  فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC

جزئیات محصول:

Place of Origin: China ,Shenzhen
نام تجاری: Gezhi
گواهی: FCC,CE,RoHs
Model Number: GP-H185-SRC

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1 pieces
قیمت: US $1 - 15/ Piece | 1 Piece/Pieces for 10G SFP LR Transceiver
Packaging Details: Neutral packing, INGELLEN packing, OEM packing
Delivery Time: 5-8 work days
Payment Terms: T/T, Western Union,paypal
Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نرخ داده: 8 گیگابایت بر ثانیه به 11.3 گیگابیت بر ثانیه نام محصول: 10G SFP + فرستنده گیرنده
طول موج: 850 نانومتر فاصله: 300 متر
محدوده دما: تجاری 0 ° C تا 70 ° C تشخیص دیجیتال (DDM): آره

10 گیگابایت SFP SR LC
 
فرستنده فرستنده 10G SFP Plus SR 850nm 300M LC
 
 
امکانات:

  • SFP + SR
  • سرعت داده های عملیاتی تا 10.3 گیگابیت بر ثانیه
  • فرستنده VCSEL 850nm
  • فاصله تا 300 متر @ 50/125 میلی متر MM

کاربرد:

  • 10G اترنت ZR و 10G فیبر کانال
  • نرخ بیت FEC OTN G.709 OTU1e / 2 / 2e
  • 8.5 گیگابایت در ثانیه کانال فیبر

شرح:
 
Gezhi's GP-H185-SRC optical transceivers are Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP+ transceivers designed for use in 10-Gigabit multi-rate links up to 300m of G.652 single mode fiber. گیرنده های نوری GP-H185-SRC Gezhi یک Transceiver SFP + Pluggable Factor Small Form Factor Small Enhanced Transformivers هستند که برای استفاده در لینک های چند سرعته 10 گیگابیتی تا 300 متر فیبر حالت G.652 طراحی شده اند. They are compliant with SFF-8431, SFF-8432 and support 10G Ethernet SR and 10G Fibre Channel. آنها با SFF-8431 ، SFF-8432 سازگار هستند و از 10G اترنت SR و 10G فیبر کانال پشتیبانی می کنند.
 
Digital diagnostics functions are available via a 2-wire serial interface, as specified in SFF-8472. عملکردهای تشخیص دیجیتالی از طریق رابط سریال 2 سیم موجود است ، همانطور که در SFF-8472 مشخص شده است. GP-H185-SRC transceivers are RoHS compliant as per Directive 2011/65/EU. فرستنده گیرنده GP-H185-SRC مطابق با بخشنامه 2011/65 / EU مطابق RoHS هستند.
 
ماژول نوری GEZHI 10Gb SFP Plus 100٪ با تجهیزات زیر و سایر تجهیزات مورد نیاز سازگار است.
 
سازگار ADTRAN 1442401G1
Multirate SR LC, 300 meters, 850 nm SFP+ transceiver. فرستنده چند منظوره SR LC ، 300 متر ، 850 نانومتر SFP + فرستنده. 100% Adtran compatible. 100٪ سازگار Adtran.
سازگار ADVA 1061701855-01
10GBase SR LC, 300 meters, 850 nm SFP+ transceiver. فرستنده فرستنده 10 GBase SR LC ، 300 متر ، 850 نانومتر SFP +. 100% ADVA compatible. 100٪ ADVA سازگار است.
سازگار ALCATEL-LUCENT 3HE04824AA
10GBase SR LC, Multi-mode Fiber (MMF) , 850 nm SFP+ transceiver. 10GBase SR LC ، فیبر چند حالته (MMF) ، فرستنده 850 نانومتر SFP + فرستنده. 100% Alcatel-Lucent compatible. 100٪ Alcatel-Lucent سازگار است.
سازگار ALLIED TELESIS AT-SP10SR
AT-SP10SR - SFP-10G-SR 100٪ Telesis متحد سازگار است.
سازگار ARISTA SFP-10G-SR-ARISTA

ترتیب اطلاعات:

شماره قطعه توضیحات محصول
GP-H185-SRC 850nm ، SFP + ، 10Gbps ، 300m ، 0ºC ~ + 70~C

 
ابعاد مکانیکی:
فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC
مزایای رقابتی:
1. با کیفیت عالی و 3 سال ضمانت
2. قیمت گذاری رقابتی
3. کاملاً سازگار (/ Extreme / Juniper / IBM ...)
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. ذخیره سهام ، تحویل سریع


تجهیزات تست:
فرستنده نوری SFP Plus / 10G SR 850nm 300M LC

اطلاعات تماس
Gezhi Photonics Co.,Ltd

تماس با شخص: Shirley Ding

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)